NBA Günlükleri

Gibson ve Teague Timberwolves’ın son durumu ve Butler hakkında konuştu

Minnesota Timberwolves’ın iki yıldızı Taj Gibson ve Jeff Teague sezon öncesi son durum ve Jimmy Butler’ın takasını istemesi hakkında açıklamalarda bulundu.

The Athletic’e konuşan Taj Gibson:“Zor bir durum, Thibodeau da demişti bir şekilde yürütmemiz gerekli. Yalnızca buraya odaklanıyorum.” dedi.

The Minneapolis Star Tribune’e konuşan Jeff Teague ise: “Butler iyi bir arkadaş. Gerçekten çok fazla dikkat etmiyorum. Sadece kendime takılıp ve ne yapmam gerekiyorsa onu yapıyorum. Herkesin yolundan uzak durup, dürüst olup ve ben sadece sürecin tadını çıkartırım.” dedi.

Timberwolves koçu Tom Thibodeau ise Teague yaptığı açıklamada, “Bütün takım arkadaşları onunla oynamayı seviyor. çok emin bir adam ve soyunma odasında bulunması iyi.” açıklamalarında bulundu.

Son bir kaç haftadır morallerin bozuk olduğu takımda Jeff Teague’nin mizah anlayışı takımdaki moralsizliği düzeltmeye yardımcı olabilir.

Taj Gibson ise Teague hakkındaki açıklamasında şunları söyledi;

“Profesyonel bir oyuncu, uzun süredir bu ligde ve büyük takımlarda bulundu. Bazı günlerde, özellikle işlerin yolunda gitmediğinde, ona sahip olmak güzel.” sözleriyle konuşmasını noktaladı.

Butler’ın durumu belirsizliğini korurken, bu durum Minnesota Timberwolves’lı oyuncuların canını sıkmış durumda.

Volkan Metin on EmailVolkan Metin on FacebookVolkan Metin on InstagramVolkan Metin on Twitter
Volkan Metin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir