NBA Günlükleri

NBA’de günün iddaa tahminleri | 24.10.2018

837 Cleveland Cavaliers – Brooklyn Nets (1,5/3,5) Tercih: MS 2 Oran: 1.70

Doğuda galibiyetsiz son sıraya demir atan Cedi Osman’lı Cleveland Cavaliers’da işler yolunda gitmiyor. Son olarak iç sahada zayıf Atlanta’dan 22 sayı fark yiyerek kaybettiler. Savunmaları felaket durumda. Bu savunma ile maç kazanmaları pek mümkün değil. Koç Lue’nun bu takımdan gitmeden düzeleceğini düşünmüyorum. Brooklyn Nets ise onlara nispeten bir kaç gömlek üstün. Özellikle D’Angelo Russell, Jarrett Allen, Spencer Dinwiddie, Allen Crabbe gibi etkili silahlara sahipler. DeMarre Carroll ve Rodney Kurucs bu gece yoklar. Alan Williams’ın ise durumu belli değil. Nets, özellikle kendi dişinde bu tür rakiplere karşı kazanıp play-off hattını zorlamaya çalışacaklar. Cavs’in geleceği parlak değil. Bol skorlu ve maçı Brooklyn Nets’in kazanmasını bekliyorum. Handikap’da Brooklyndayken mutlaka kuponlara yazılmalı.

844 Phoenix Suns (1,5/3,5) – Los Angeles Lakers Tercih: MS 2 Oran: 1.70

Sezona 3’de 0 ile başlayan LeBron James’li Lakers bu gece Phoenix Suns’a konuk olacak. Artık LeBron James ve arkadaşları için kazanma zamanı geldi. Bugün ki rakipleri Suns, Lakers standartlarının altında bir ekip. Lakers’da savunma güven vermiyor ve Rondo ve Ingram’ın cezaları nedeniyle bu gece olmamaları kafalar da soru işareti bıraksa da Lakers’ın reaksiyon gösterip kötü gidişe son vermelerini bekliyorum. Özellikle son Spurs maçında son bölümde LeBron James’in serbest atış ve son pozisyonda atışı kaçırması onu daha da hırslandırmasını bekliyorum. Taraf bahsine güvenmeyenlere ise diğer tercihim üst olacak.

845 Sacramento Kings (1,5/2,5) – Memphis Grizzlies Tercih: MS 2 Oran: 1.70

Memphis Grizzlies, ilk maçta Indiana’ya farklı yenildikten sonra çıktığı 2 maçta Atlanta ve Utah’ı yenmeyi başardı. Özellikle son Utah maçında kazanmaları sürprizdi. Grizzlies, Utah’ı kendi sahasında 84 sayıda tutarken, Conley ve Gasol ise biraz vites yükseltiler. Sacramento ise geçen sezon başlattığı yapılanma sürecine bu sezonda devam ediyor. Tek galibiyetlerini Westbrook’suz Thunder deplasmanında farklı kazanarak aldılar. Dün gece ise Denver’a mağlup oldular. İstikrarsız bir performans sergiliyorlar. Kings’de bu gece takımın önemli skor kozlarından olan Bogdanovic yok. Savunmada kötü durumdalar. 4 maçta ortalama 130 sayı yediler. Conley ve Gasol önderliğinde Memphis Grizzlies’ın kazanmasını bekliyorum.

Kupon 1

837 MS 2

844 MS 2

845 MS 2

Toplam oran: 4.91

Kupon 2

838 2

842 1

836 İY 2

Toplam oran: 4.91

Kupon 3 (Sürpriz sistem kuponu)

837 1/2

838 2/2

842 2/1

843 2/2

Toplam oran: 81.00

Sistem: 2-3-4

BOL ŞANSLAR…

Volkan Metin on EmailVolkan Metin on FacebookVolkan Metin on InstagramVolkan Metin on Twitter
Volkan Metin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir