NBA Günlükleri

Pembe Top Sahada

Anadolu Sağlık Merkezi ve Anadolu Efes Spor Kulübü’nün meme kanseriyle mücadele konusunda kadınları bilinçlendirmek ve erken tanı farkındalığı oluşturmak için gerçekleştirdiği Pembe Top Sahada projesi beşinci yılında.

Her yıl Meme Kanseri Farkındalık Ayı kapsamında Anadolu Efes’in Turkish Airlines EuroLeague’de ev sahibi olduğu ilk karşılaşmada gerçekleştirilen Pembe Top Sahada projesi, Anadolu Efes – Zalgiris Kaunas maçına farklı bir anlam katıyor.

Erken tanı hayat kurtarır sloganıyla 5 yıldır yürütülen projede bu sezon gönüllü destekçi olarak hava atışını oyuncu Özge Özpiriçci yapacak.

Her yıl Euroleague sezonunda Anadolu Efes Spor Kulübü’nün ilk saha maçında yapılan etkinlikte Beren Saat, Bergüzar Korel, Sinem Kobal ve Elçin Sangu bugüne kadar gönüllü destekçi olarak hava atışı yapan isimlerdi.

Sinan Erdem Spor Salonu’nda Anadolu Efes’in Zalgiris Kaunas’ı konuk edeceği maça pembe kıyafet ile gelen kadınlar maçı ücretsiz seyredebilecek.

Maç ayrıca Pembe Top Sahada projesine özel etkinlik, yarışma ve sürprizlere de sahne olacak.

Anadolu Sağlık Merkezi ve Anadolu Efes Spor Kulübü, Pembe Top Sahada projesine destek vermek için tüm basketbolseverleri Sinan Erdem Spor Salonu’na bekliyor.

Anıl Vatansever on InstagramAnıl Vatansever on Twitter
Anıl Vatansever
1996 doğumlu
İzmir'li
Fenerbahçe taraftarı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir