NBA Günlükleri

Danny Ainge: “Onunla sürekli konuşuyorum”

Geçtiğimiz günlerde Boston Celtics’in süperstarı Kyrie Irving, medyaya yaptığı açıklamada takımın veteran bir oyuncuya ihtiyacı olduğunu söylemişti.

Daha sonra Kyrie, takımın çok genç olduğunu, inişli-çıkışlı dönemlerde veteran bir oyuncunun takıma yardımcı olabileceğini ancak bunu söylerken kimseyi hedef almadığını ifade etti.

Konuyla ilgili açıklama yapan Boston Celtics’in Genel Menajeri Danny Ainge: “Öncelikle beni dinleyin. Kyrie Irving ile sürekli konuşuyorum. Kyrie, istediği herhangi bir şeyi sizin aracılığınızla ve özelden bana iletebilir. Yaptığı açıklamada herhangi bir mesaj göndermeye çalıştığını düşünmüyorum. O açıklamayı yaparken neyi kastetti cidden bilmiyorum ama onunla bu konuyu konuşmadım. 15 yıllık geçmişi olan bir veteran mı istiyor yoksa soyunma odasında 15 yaşındaki bir sporcuyu mu istiyor ne istiyorsa istiyor. Boston Celtics’in çok iyi bir lideri var. Kyrie, bu sene de bize çok güzel bir şekilde liderlik yapıyor. Soyunma odasında bizlere yardımcı olabilecek bir oyuncu olabilir ama bu herhangi bir 15 yıllık veteran oyuncu olamaz. Konu hakkında yaptığı açıklamayı duydum ve bunun görüşmesini de yapacağım.” dedi.

 

Kaan Meriç
Bleeding Green

kaaanmeric@gmail.com

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir