NBA Günlükleri

Euroleague 6. Hafta Maç Tahminleri

Bayern-Darüşşafaka

Geçen hafta Fenerbahçe karşısında iyi bir performans gösteren Bayern bu hafta yine bir Türk takımı olan temsilcimiz Darüşşafaka ile karşılaşıyor. İki takımda kadro kalitesi olarak görece birbirlerine yakın güçteler. Daçka’nın hedef maç olarak bakması gereken karşılaşmalardan birisi bu maç. Ancak iki takım da daha önceki maçlarda düşük skorlarla oynadıkları gibi bu maçta da çok yüksek rakamlar göremeyebiliriz.

Maccabi-Real Madrid

Maccabi dağınık görüntüsüyle bu sene de ilk 5 hafta bekleneni veremedi. Real Madrid’in ise ilk 5 hafta bileği bükülmedi ve mağlubiyeti olmayan iki takımdan birisi. Ma. başına en fazla sayı bulan takım Real Madrid. Maccabi daha az skor bulan ve çok yiyen bir takım. Real Madrid zorlanmadan kazanabilir.

Olimpia Milano-CSKA

Haftanın en heycan verici maçı olabilir Olimpia Milano-CSKA karşılaşması. İki takımda sezona çok iyi başladı ve çok iyi oyunculara sahipler. Olimpia evinde olmanın ve kadrosunun verdiği güvenle maça baskılı başlayıp CSKA’nın direncini kırmak isteyecektir. Bol skorlu ve seyir zevki yüksek bir maç olması en büyük beklentiler.

Gran Canaria-Anadolu Efes

Efes hala adaptasyon sürecinde ve bu süreci oldukça da iyi geçiriyor. Canaria’ya oranla çok daha iyi bir kadrosu olan Efes deplasmanda da olsa maçı erken koparmak ve kazanmak isteyen taraf olacaktır. Canaria maç başına en fazla sayı yiyen takım olmasına karşılık maç başına da ort. 80 sayı civarı skorlarla oynuyor. Canaria maçtan erken kopmazsa yüksek skorlu bir maç olabilir.

Baskonia-Fenerbahçe

Baskonia bu sezon F4 yapmak istiyor ancak şu anda bunun olacağını söylemek çok zor. Hem kadro kalitesi hem de oynanan oyun bunu vaad etmiyor. Fenerbaçe ise geçen haftaki Bayern maçında yaptığı hataları tekrarlamadan bu maçı da kazanarak yoluna devam etmek istiyor. Zorlandığı maçlarda skoru düşük tutan Fenerbahçe görece kolay maçlarda ise skor bulma konusunda bir hayli bonkör.

Anıl Vatansever on InstagramAnıl Vatansever on Twitter
Anıl Vatansever
1996 doğumlu
İzmir'li
Fenerbahçe taraftarı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir