NBA Günlükleri

John Wall ve Bradley Beal toparlanmak istediklerini belirtti

Sezonun büyük hayal kırıklıklarından bir tanesi olan Washington Wizards, beklenen performansının çok uzağında olması ile tüm dikkatleri üzerine çekmiş durumda. Dün gece oynanan Oklahoma City Thunder karşılaşmasında da sahadan 20 sayının üzerinde farkla yenilgiyle ayrılması ile maç sonunda takımın yıldız isimleri John Wall ve Bradley Beal düşük formları hakkında bir çok sorunun muhatabı oldu.

Henüz panik butonuna basmadıklarını belirten Beal, birlikte mücadele etmeye devam edeceklerini belirtti. Beal açıklamalarında ; ” İçinde bulunduğumuz durumu sevmiyorum fakat olduğum yeri seviyorum. Bu takımda asla pes etmeyeceğim.” ifadesinde bulundu.

John Wall ise sorularını takım kimyasının artacağı ve daha sıkı savunma yapmaları gerektiğini belirterek yanıtladı. Wall açıklamalarında “Evet, çok daha iyi durumda olabilirdik. Bu konuda fazla konuşmak istemiyorum ama siz düşüncelerimi biliyorsunuz” ifadelerine yer verdi.

Tüm bunların da yanı sıra, Washington Post muhabiri Candace Buckner’ın paylaştığı habere göre de, karşılaşmanın devre arasında taraftarın büyük bir protestosunun bulunduğu ve salonda sonuna kadar açılan müziğin de protestoyu bastırmakta yetersiz kaldığı paylaşılanlar arasında.

Koralp Selçuk on EmailKoralp Selçuk on FacebookKoralp Selçuk on InstagramKoralp Selçuk on Twitter
Koralp Selçuk
Jack of all trades, master of none.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir