NBA Günlükleri

Alvin Gentry, “LeBron James, Anthony Davis’i ayartmaya çalışıyor”

NBA’de gündemini şuan meşgul eden en önemli konu LeBron James’in Anthony Davis hakkında yaptığı açıklamalar etrafında dönüyor.

LeBron James’in geçtiğimiz günlerde “Davis ile birlikte oynamak çok isterim.” açıklamasını yapmasının ardından NBA kamuoyundan tepkiler geldi.

Bu gece sabaha karşı oynanan Los Angelas Lakers–New Orleans Pelicans maçı öncesinde ise Pelicans koçu Alvin Gentry, açıkça LeBron’un Davis’i ayartmaya çalıştığını söyledi.

Alvin Gentry, “Eğer kontratı bulunan bir oyuncu hakkında konuşursanız ben onu ayartmaya çalıştığınızı düşünürüm. Fakat bu sadece benim fikrim. Sadece 31 yıldır ligdeyim. Ben ne bilirim ki? Eğer bunu bir yönetici söylemiş olsaydı buna ‘ayartma’ diyebilecektik. Neden oyuncular söyleyince bu ayartma değilmiş gibi davranılıyor?” şeklinde konuştu.

New Orleans Pelicans koçu maç sonrasında maç öncesi yaptığı açıklamaları tersi bir açıklama yaptı.

Gentry, “LeBron James, LeBron James, LeBron James… Ona bir soru sordunuz ve o da cevapladı. Cevaplamasaydı onun hakkında konuşurdunuz. Soruyu cevapladı ve herkes şimdi bunun bir ayartma olduğunu söylüyor. Bence bu onu kötü bir duruma sokuyor” dedi.

Hüseyin Polat on InstagramHüseyin Polat on Twitter
Hüseyin Polat

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir