NBA Günlükleri

Charles Barkley, Davis takası hakkında konuştu

Charles Barkley’e göre NBA Başkanı Adam Silver, Anthony Davis’in Los Angeles Lakers’a takas edilmesinin önlemek için devreye girmesi gerektiğini söyledi. Barkley, Perşembe akşamı katıldığı ‘Inside the NBA’ adlı programda yaptığı açıklamalarda:  “Adam Silver’ın bu takası engellemesi gerekiyor. Lakers’ın yaptıklarından hoşlanmıyorum. Bunun doğru olduğunu düşünmüyorum. Rich Paul bana kızdı çünkü bir ay önce dedim ki ‘Her şey ayarlandı. Anthony Davis Lakers’a gidiyor.’ Bu, tüm bu söylentiler başlamadan önceydi. Bu hamlenin önceden ayarlanmış olduğunu söylememi hoş karşılamadı. ” dedi.

Barkley son olarak ” Süper takımları istiflemek için bir araya gelen menajerlerimiz ve oyuncularımız olamaz.” ded. charles

Anthony Davis tarafı niyetlerinin önümüzdeki sezon sonunda free agent olarak Lakers’a imzalamak olduğunu belirtirken olası bir anlaşmanın bir yıllık kiralama olacağını belirtti.

New Orleans Pelicans’ın süperstarı Anthony Davis. yaz aylarında sürpriz bir şekilde menajer değişikliğine gidip Lebron James’in de menajerliğini yapan Rich Paul ile anlaşmaya varmıştı. Bu olay doğal olarak bir çok spekülasyonu ortaya atmıştı ancak söylentiler dedikodu olarak kalmıştı.

 

HABER: DOĞUKAN SORAN

NBA Gunlukleri
Genel Yazı Hesabı at NBA Günlükleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir