NBA Günlükleri

Günün İddaa Programı Ve Tahminlerimiz – 03.02.2019

Günün NBA iddaa programı ve tahminlerimiz

716 Detroit – (0.5/1.5)LA Clippers  Tahmin :MS 2

Detroit, Black Griffin önderliğinde play off yarışında 8. Charlotte’ın arkasında yarışına devam ediyor. Clippers da Batı konferansında 8. sırada yer alıyor. Deplasman takımında skorer Danilo Gallinari’nin oynaması beklenmiyor fakat ligdeki istikrarsız görüntü gösteren Detroit karşısında LA Clippers ‘ı bir adım önde görüyorum.
717 Charlotte – Chicago (216.5) Tahmin :Üst 
Charlotte back to backin ikinci maçında Chicago ile kozlarını paylaşacak. Chicago’da skorer Zack Lavine’ in oynaması bekleniyor. Charlotte’ın evinde rahat hücum etmesi ve hedefsiz Chicago’nun rahat oyun anlayışı maçın üst olma ihtimalini arttırıyor.
718 Orlando – (1.5/2.5) Brooklayn Tahmin :MS 2 
Orlando ligin istikrarsız ekiplerinden ve play off yarışında geride kalmaya başladı. Brooklayn ise Doğu Konferansı’nda 6.sırada ve D’Angelo Russell önderliğinde form tutmuş durumda. Deplasman ekibinde Spencer Dinwiddie eksik olsa da handikap avantajı ile maç sonunda Brooklayn’ i favori görüyorum.
719 Washington – Milwakue Bucks (Ms227.5) Tahmin :Üst 
Washington, John Wall ‘ın sakatlığı sonrası Bradley Beal önderliğinde play off ümitlerini sürdürüyor ve özellikle evinde yüksek skorlu maçlar sergilediler. Milwakue de ligin yüksek skor üreten takımlarından olması üst tercihini mantıklı kılıyor.
721 Miami Heat – (1.5/2.5) İndiana Pacers Tahmin :MS 1
Miami back to backin ikinci maçında İndiana ile karşı karşıya gelecek. Miami dün gece Oklahoma’ya kaybetti. İndiana ise Victor Oladipo’nun sakatlığı sonrası bütün maçları kaybetti. Miami’nin saha avantajı ile birlikte galibiyete ulaşacağını düşünüyorum.
722 Golden State Warriors – LA Lakers (Ms236.5) Tahmin :Üst
Golden State Warriors Batı liderliğini ele geçirdikten sonra giderek temposunu arttırdı. LA Lakers, LeBron James ‘in dönüşüyle birlikte temposunu arttırmak ve play off yarışında konforlu bir yer için seri galibiyetlere ihtiyacı var. Deplasman takımında Lonzo Ball’ un sakatlığı devam ediyor. Golden State Warriors ‘da ise Klay Thompson’ ın durumu maç saatinde belli olucak. Takımların yüksek tempo tercihini göz önüne alarak üste yönelmeyi taraf bahisine göre daha mantıklı görüyorum.
723 San Antanio – New Orleans Pelicans (Ms230.5) Tahmin :Üst
San Antanio sezon başındaki kötü gidişattan sonra temposunu arttırdı. San Antanio evindeki son 3 maçta 122 sayı ortalama ile oynadı. New Orleans, Anthony Davis ‘in takasını istemesi sonucu bu sezon için hedefsiz kalmış gözüküyor. New Orleans’ ın deplasmandaki maçlarında ortalama 232 sayı çıktı. Bu şartlar altında üst tercihini işaretlemeliyiz.
724  Minnesota (0.5/1.5) – Denver Nuggets Tahmin :MS 1
Denver dün gece Houston maçından sonra Minnesota ile bugün karşı karşıya gelecek. Minnesota her ne kadar istikrarsız sonuçlar alsa da dün gece Denver ‘ın geç saatte maç yapması ve yolculuk yapmasını göz önünde bulundurarak evinde Minnesota’ yı avantajlı görüyorum.
726 Utah Jazz – Houston Rockets  (Ms222.5) Tahmin :Üst 
Utah, All Star yaklaşırken seri galibiyetlere imza attı. Houston ise son iki maçını çok fazla sayı yiyerek kaybetti. İki takımda dün gece maç yaptı ve yüksek skorlu maçlara imza attı. Bareminde az olduğunu düşünüyorum ve üst tercihine yönelmeyi mantıklı görüyorum.
KUPONUM
716 – MS 2 1.70
722 – ÜST   1.70
726 – ÜST   1.70
Toplam Oran :4.91
BOL ŞANSLAR….

Ahmet Yavuz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir