NBA Günlükleri

Günün İddaa Programı ve Tahminlerimiz – 05.02.2019

980 Detroit Pistons – Denver Nuggets (1.5/3.5)

Tahmin: MS 2

Detroit istikrarsız görüntüsü ile birlikte playoff yarışında 8. Miami’nin 2 galibiyet gerisine düştü. Denver ise Golden State Warriors ile birlikte Batı liderliğini paylaşmakta. Denver’da Paul Millsap ve Jamal Murray’ın durumu maç saatinde netlik kazanacak. Formda Denver’ı istikrarsız Detroit karşısında favori görüyorum.

 

981 Washington Wizards – Atlanta Hawks (230.5)

Tahmin: Üst

Washington, Bradley Beal önderliğinde hücumda kendini bulsa da savunma defoları mağlubiyetlere engel olamadı. Atlanta ise hedefsiz görüntüsünün etkisiyle yüksek skorlu maçlar sergiledi son maçlarda. Washington’ın içerideki maçlarında ortalama 224,5 sayı, Atlanta’nın deplasman maçlarında ortalama 228,5 sayı çıkmış durumda. Son dönem performansları ve istatistikler doğrultusunda üst tercihine yönelmeyi mantıklı görüyorum.

 

982 Brooklyn Nets – Milwakue Bucks (229.5)

Tahmin: Alt

NBA lideri Milwakue Bucks ile Brooklyn kozlarını Barclays Center’da paylaşacak. Brooklyn’de Jarrett Allen ve Spencer Dinwiddie’nin oynaması beklenmiyor. Milwaukee de ise Eric Bledsoe ayak bileğindeki problem dolayısıyla durumu maç saatinde netlik kazanacak. Açılan barem, Brooklyn’in evindeki son 5 maçta sadece 1 kere geçildi. Taraf bahisinin riskli durması sebebiyle alta yönelmeyi mantıklı görüyorum.

 

984 Phoenix Suns – Houston Rockets ( 227.5)

Tahmin: Üst

NBA sonuncusu Phoenix, James Harden’lı Houston’ı ağırlıyor. Phoenix lige erken havlu atmasıyla birlikte savunmadaki açıkları iyiden iyiye ortaya çıktı. Houston ise iki maçlık mağlubiyet serisinin ardından Utah gibi etkili savunma takımına 125 sayı atarak kazandı. Houston’ın etkili hücum anlayışı ve Phoenix’ in hedefsiz görüntüsü maçın üst olma ihtimalini arttırıyor.

 

KUPONUM

980- MS 2 1.70

981- ÜST 1.70

984- ÜST 1.70

Toplam Oran:4.91

 

BOL ŞANSLAR…

Ahmet Yavuz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir