NBA Günlükleri

Günün İddaa Programı ve Tahminlerimiz – 07.02.2019

828 Brooklyn – Denver (Ms225.5)
Brooklyn formda görüntüsünün ardından son 5 maçından sadece bir galibiyet aldı. Denver ise 6 maçlık galibiyet serisinin ardından son maçında Detroit’den 129 sayı yiyerek maçı kaybetti.Denver’da Garry Harris bu gece oynayamayacak. Paul Millsap ve Jamal Murray’nin durumu ise belirsiz.Brooklyn’de ise Spencer Dinwiddie yine bu maçtaki yerini alamayacak. Denver’ın son maçında savunma zaaflarını ve Brooklayn’in de maça ortak olma isteği maçı üste taşıyacaktır.

830 Milwaukee Bucks – Washington Wizards (Ms228.5)Tahmin:Üst
NBA lideri Milwaukee Bucks evinde son 5 maçından sadece bir galibiyet alabilen Washington’ı ağırlıyor. Washington’da John Wall’un 1 yıl kadar sahalardaki yerini alamıyacağı açıklandı. İki ekibin son mücadelesi 5 gün önce 115-131 lik Milwaukee galibiyeti ile sonuçlandı. Bu maçın da aynı yüksek tempoyla üste taşınacağını düşünüyorum.

831 Dallas – (2.5/5.5) Charlotte
Dallas sezon ortası takasıyla biraz daha gelecek odaklı olduğunu gösterdi. Charlotte ise Doğu Konferansı’nda 7.sırada yer almakta. Dallas evindeki son 4 maçtan sadece 1 galibiyet alabildi. Charlotte’da Tony Parker bugün oynamasa da handikap avantajı ile deplasman takımını bir adım önde görüyorum.

832 Utah Jazz – Phoenix (Ms 217.5)
Batı Konferansı’nda 7.sırada yer alan Utah,11 maçtır kaybeden ve NBA’de son basamakta yer alan Phoenix’i ağırlıyor.
Utah’ın evinde hücum yönünde daha rahat olması ve Phoenix’in rahat konumunun yanı sıra açılan baremin Phoenix’in son 10 maçında 9 kez geçilmiş olması üst tercihini mantıklı kılıyor.

833 Sacremonto – Houston Rockets (Ms235.5) Tahmin:Üst
Sacremonto son 5 maçından 4 galibiyet alarak Batı Konferansı’nda 8.sıradaki LA Clippers’la aynı galibiyet yüzdesine geldi. Houston ise James Harden liderliğinde iki maçlık yenilgi serisinin ardından 2 maç üst üste kazandı. Houston’da Capela bugün yine sahada olamayacak, Eric Gordon’ ın durumu ise maç saatinde netlik kazanacak. Sacremonto evinde oynadığı son 3 maçta ortalama 125.6,Houston ise deplasmanda oynadığı son 3 maçta 122 sayı ortalama ile oynadı. Bu istatistikler doğrultusunda açılan baremin üst tercihi için uygun olduğunu düşünüyorum.

834 Golden State Warriors – (7.5/14.5)San Antanio Spurs Tahmin:MS 1
Batı lideri Golden State Warriors evinde San Antanio’yu ağırlıyor. Golden State Warriors Cousins’ın dönüşüyle beraber iyice vites yükseltmiş durumda. İlk bakışta form tutmuş Spurs’e açılan handikap her ne kadar yüksek görülse de LaMurcus Aldridge ve DeMar DeRozan’ın yokluğu ev sahibi ekibi rahat galibiyete götürecektir.

KUPONUM
831 – MS2 1.70
832 – ÜST 1.70
834 – MS1 1.70

Toplam Oran :4.91

BOL ŞANSLAR….

Ahmet Yavuz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir