NBA Günlükleri

Günün İddaa Programı ve Tahminlerimiz – 23.02.2019

718 Charlotte – Washington (Ms232.5)
Tahmin:Üst
Son 5 maçından sadece bir galibiyet alabilen Charlotte evinde ligin istikrarsız ekiplerinden Washington’ı konuk ediyor. Charlotte’da Tony Parker’ın durumu maç saatinde netlik kazanacak. Washington’da ise uzun süreli sakatlığı bulunan John Wall ve Dwight Howard bugün yine sahadaki yerlerini alamayacak. Charlotte evindeki maçlarda ortalama 110 sayı ile oynamakta. Washington’a Jabari Parker’ın katılmasıyla birlikte hücum gücü her ne kadar artsa da savunma defoları da iyice yükselmiş durumda. Bu maçta da yüksek tempoyla beraber maçın üste yakın olacağını düşünüyorum.

721 Toronto – San Antonio (Ms227.5)
Tahmin:Üst
Toronto, All Star arasına giderken 6 maçını da kazandı.San Antonio ise son 5 maçından 1 galibiyet alabildi.Toronto’da Fred VanVleet’in bugün oynaması beklenmiyor. San Antonio’da ise LaMurcus Aldridge’in bir hastalığı bulunuyor ve durumu maç saatinde belli olacak. Toronto evinde oynadığı son 4 maçta ortalama 122 sayı ile oynarken, San Antonio deplasmanda oynadığı son 5 maçta 109 sayı ortalama ile oynadı. Açılan baremin de bu istatistikler doğrultusunda gayet uygun olduğunu ve maçın üste yakın olacağını düşünüyorum.

726 Memphis (0.5/1.5) – LA Clippers
Tahmin:Ms2
Batı Konferansı’nda 14.sırada bulunan Memphis evinde Batı Konferansı’nda play off yarışında 8.sıradaki LA Clippers’ı konuk ediyor. Ev sahibinde genç yıldız Jaren Jackson JR’ın durumu maç saatinde netlik kazanacak.LA Clippers’da ise Wilson Chandler’ın oynaması beklenmiyor.Memphis’in ligdeki istikrarsız ve hedef görüntüsü karşısında,düşük baremden play off yarışında bulunan LA Clippers’ı daha avantajlı görüyorum.

728 Oklahoma City – Utah Jazz (Ms226.5)
Tahmin:Üst
Batı Konferansı’nın iki güçlü ekibi karşı karşıya geliyor. Oklahoma’da Jerami Grant’in bugün de oynaması beklenmiyor. Utah’da ise önemli eksik olarak Dante Exum bulunuyor. İki ekibin de All Star öncesi artan hücum tempoları ve bireysel skor üreten oyuncuların fazla olması ve açılan baremin Oklahoma’nın son 6 maçında 5 kez geçilmesi üst tercihini bir adım öne çıkarmakta.

KUPONUM
718 ÜST 1.70
721 ÜST 1.70
726 Ms2 1.70

Toplam Oran :4.91

Bol Şanslar.

Ahmet Yavuz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir