NBA Günlükleri

Günün Nba İddaa Programı ve Tahminlerimiz

 

759 New York Knicks – Memphis Grizzlies (Ms201.5)Tahmin :ÜST
New York Knicks hafta içerisinde gerçekleşen takasını ardından bugün yeni oyuncuları Dennis Smith JR, Deandre Jordon ve Wesley Matthews sahada olacaklar. Deplasman takımında Conley bugün sahadaki yerini alacak. İki takımın iddiasız konumuna bakarak ve New York ‘un evindeki maçlarda 201.5 baremin son 8 maçta geçildiğini göz önünde bulundurarak üst tercihini mantıklı görüyorum.

786 Boston Celtics – Oklahoma City Thunder Tahmin :MS 1
İki takımda Ocak ayını oldukça formda geçiren takımlarından oldular. Ev sahibi Boston ‘da Aron Baynes dışında bir eksik bulunmuyor. Oklahama da ise uzun süreli sakatlığı bulunan Roberson dışında bir eksik bulunmuyor. Oklahama City deplasman turnesinde ve 3. Maçında Boston ile karşı karşıya gelecek. Baston içerde ligin iyi ekiplerinden ve içerde oynadıkları son 10 maçtan sadece 1’ini kaybettiler. Ev sahibi Boston’ı bir adım önde görüyorum.

765 Toronto Raptors – LA Clippers (Ms227.5) Tahmin :ÜST
Toronto son 4 maçın 3 ünden mağlubiyet ile ayrıldı. Deplasman ekibi LA Clippers ise ligin yüksek tempo oynayan takımlarından ve Batı Play off’u yarışında 8.sıradaki yerini korumakta. Deplasman ekibinin dün gece maç yapması ve savunma defolarını göz önünde bulundurarak üst tercihine yönelmeyi mantıklı görüyorum.

KUPONUM

759 – ÜST 1.70
786 – MS1 1.45
765 – ÜST 1.70

Toplam Oran :4.19
BOL ŞANSLAR….

Ahmet Yavuz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir