NBA Günlükleri

Günün İddaa Programı ve Tahminlerimiz – 10.03.2019

739 Detroit – Chicago (Ms217.5)
Tahmin :Üst
Son dönemde aldığı galibiyetler ile form tutan Detroit, Doğu Konferansı’nda 6.sıraya kadar yükselmiş durumda. Rakibi, Chicago ise bu sezon özelinde iddiasız kalmış durumda ve son dönemde daha keyifli bir oyun sergilemekte. İki ekibin son maçları kendi aralarında olmuş ve Detroit’ in 104-112 ‘lik üstünlüğü ile sonuçlanmıştı. Detroit, evinde oynadığı son 4 maçta ortalama 118 sayı ile oynadı. Bu maç özelinde de yüksek sayı gücünün devam edeceğini ve bu tempoya Chicago’nun da eşlik ederek maçın üste taşınacağını düşünüyorum.

758 Miami Heat (0.5/1.5) – Toronto
Tahmin :Maç sonucu 1
Son 4 maçını kazanarak 8.sıraya yükselen Miami, Doğu Konferansı’nda 2.sıradaki yeri artık garanti gözüken Toronto’ yu konuk ediyor. Miami’de James Johnson’ın oynaması beklenmiyor. Toronto’da Fred VanVleet ve Kawhi Leonard bugün sahadaki yerini alamayacak isimler. Kawhi’siz Toronto’nun hücum ve savunma anlamında oldukça zorlanması ve Miami’nin son 4 iç saha maçını kazanması maç sonu 1 tercihini bir adım öne çıkarıyor.

759 Philadelphia – (2.5/5.5) İndiana
Tahmin : İlk yarı 1
Doğu Konferansı’nda 4.sırada bulunan Philadelphia, bir galibiyet farkla önünde bulunan İndiana’yı konuk ediyor. Philadelphia’da Joel Embild’ in oynaması beklenirken, Furkan Korkmaz ve Boban Marjanovic bugün de sahadaki yerini alamıyacak isimler. İndiana’da sezonu kapatan Victor Oladipo bugün yine sahadaki yerini alamayacak. Domantas Sabonis ve Tyreke Evans’ın durumu ise maç saatinde netlik kazanacak. Philadelphia,evinde ilk yarılarda ortalama 58 sayı oynarken, İndiana deplasman maçlarında 54 sayı ortalama ile oynadı. Bu maçta da Philadelphia’nın maça yüksek konsantrasyonla başlayıp ilk yarıyı önde kapatacağını düşünüyorum.

KUPONUM
739 ÜST 1.70
758 MS1 1.70
759 İY1 1.70

Toplam Oran :4.91

Bol Şanslar…

Ahmet Yavuz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir