NBA Günlükleri

Günün İddaa Programı ve Tahminlerimiz – 12.03.2019

983 Washington -(0.5/1.5) Sacramento
Tahmin :Maç sonucu 2
Son 2 maçını kaybeden Washington, Batı play offları için son kozlarını oynayan Sacramento’yu konuk ediyor. Washington’da John Wall ve Dwight Howard bugün yine sahadaki yerlerini alamayacak isimler. Sacramento da ise Marvin Bagley’nin durumu maç saatinde netlik kazanacak. İki ekibin de yüksek tepmoyu sevmesi maçı yüksek skorlara taşıyacaktır fakat play off yarışında var olması için mutlak galibiyete ihtiyacı olan Sacramento daha iyi tercih olacaktır. Maç sonu 2 veya diğer ihtimal olan üst tercihini değerlendirebilirsiniz.

985 Houston – Charlotte (Ms223.5)
Tahmin : Üst
Son 8 maçını kazanan Houston, Doğu Konferansı’nda play off sıralamasına 1 galibiyet uzakta olan Charlotte’ı konuk ediyor. Houston’da Kenneth Faried’in bugün sahalara dönmesi bekleniyor. Charlotte cephesinde ise Cody Zeller ve Marvin Williams’ın bugün oynayamayacak isimler. Jeremy Lamb’in durumu ise belirsiz. Houston evinde oynadığı son 3 maçta ortalama 116 sayı ile oynarken, Charlotte’ın deplasman sayı ortalaması 110 sayı. Houston’ın çıkacağı yüksek skora Charlotte’ın da eşlik edeceğini ve maçın üst olacağını düşünüyorum.

986 Utah – (1.5/3.5) Oklahoma
Tahmin : Maç sonucu 2
Batı Konferansı’nda avantajlı konumlarını son maçlarda aldıkları istikrarsız sonuçlar ile tehlikeye atan iki ekip karşı karşıya geliyor. Utah’da Ricky Rubio bugün sahadaki yerini alamayacak. Oklahoma’da ise uzun süreli sakatlığı bulunan Andre Raberson dışında bir eksik bulunmuyor. Bu maç iki ekibin bu seneki 4.buluşması olacak. Bu seneki 3 maçı Oklahoma kazanmasını bilmişti. Oklahoma’nın tekrar çıkış arayışı ve ufak da olsa handikap avantajı maç sonu 2 tercihi bir adım öne çıkarıyor.

KUPONUM
983 MS2 1.70
985 ÜST 1.70
986 MS2 1.70

Toplam Oran : 4.91

Bol Şanslar…

Ahmet Yavuz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir