NBA Günlükleri

Günün İddaa Programı ve Tahminlerimiz – 06.04.2019

670 Washington – San Antonio (224.5)
Tahmin : Üst
Doğu Konferansı’nda iddiasını kaybeden Washington, Batı Konferansı’nda 8.sırada bulunan San Antonio’yu konuk ediyor. Washington’da Jabari Parker ve Trevor Ariza’nın oynaması beklenmiyor. San Antonio’da ise bir eksik bulunmuyor. Washington ligde iddiasını kaybettikten sonra evinde oynadığı son 5 iç saha maçında ortalama 112 sayı atıp, 117 sayı yedi. San Antonio ise son Denver yenilgisine kadar deplasmanda oynadığı maçlarda yüksek skorlu maçlar sergiledi. Bu maçta da San Antonio’nun yüksek skorlu rahat bir galibiyetini bekliyorum.

671 Houston – New York (Ms218.5)
Tahmin :Üst
Batı Konferansı’nda 3.sıra için Portland ile mücadele içinde bulunan Houston, NBA’in son basamağında bulunan New York’u konuk ediyor. Houston’da bir eksik bulunmuyorken, New York’da Dennis Smith JR ve Emmanuel Mudiay ‘in oynaması beklenmiyor. Houston, son 4 maçında ortalama 119 sayı ile oynarken, New York’ un son 4 maçındaki ortalaması 99 sayı. Houston’ın bu maçta 120 sayıyı çok rahat geçeceğini düşündüğüm için maçın üste yakın olacağını düşünüyorum.

672 İndiana – (0.5/1.5) Boston
Tahmin : Maç sonucu 2
Doğu Konferansı’nda play off için oldukça önem taşıyan bir maçta taraflar İndianapolis’de karşı karşıya geliyor. İndiana’da uzun süreli sakatlığı bulunan Victor Oladipo bugün de sahadaki yerini alamıyacakken, Darren Collison’ın durumu maç saatinde netlik kazanacak. Boston’da ise Jaylen Brown’ın oynaması beklenmiyor. Taraflar arasında bu sene oynanan 3 maçta da ev sahipliği yapan takımlar maç sonunu önde bitirdi. Fakat bu maçta play off tercübesine daha çok sahip olan Boston tarafının bir adım daha öne çıkacağını düşünüyorum.

787 Golden State – (8.5/16.5) Cleveland
Tahmin : Maç sonucu 1
Geçen senenin finalistleri bugün bambaşka bir konumda karşı karşıya geliyor. Golden State ligin sonuna doğru formunu yükseltirken, Cleveland bu maç öncesinde oynadığı son 7 maçı kaybetti. Golden State bu maça tam kadro ile gelirken, Clevand tarafında ise Kevin Love’ın oynaması beklenmiyor. Golden State dün gece LA Lakers karşısında aldığı farklı galibiyeti bu maça da taşıyacağını düşünüyorum. Maç sonunda farklı bir Golden State galibiyeti bekliyorum.

KUPONUM
670 ÜST 1.70
670 MS2 1.70
787 MS1 1.70

Toplam Oran : 4.91

Bol Şanslar.

Ahmet Yavuz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir