NBA Günlükleri

Günün İddaa Programı ve Tahminlerimiz – 16.04.2019

980 Philadelphia – (3.5/7.5) Brooklyn
Tahmin : İlk yarı 1
Serinin ikinci maçından taraflar bir kez daha Philadelphia’da karşı karşıya geliyor. Brooklyn,ilk maçta Philadelphia’nın dış oyuncularını çok iyi savunarak 102-111’lik skorla kazanmasını bilmişti. İlk maçta Joel Embild’in sakatlığında etkisiyle maçta sadece 20 dakika süre alabildi. Hem Joel Embild’in daha çok süre alacak olması hem de ilk maçın ardından Philadelphia’nın bu maça olan kansantrasyonun daha yüksek olacak olması, ilk yarı 1 tercihini bir adım öne çıkarıyor.

981 Golden State – LA Clippers (Ms233.5)
Tahmin : Üst
Serinin ikinci maçından taraflar bir kez daha Oracle Arena’da karşılaşacaklar. Serinin ilk maçında Golden State, Stephen Curry’nin etkili performansı ile rakibini 121-104’lük skorla geçmeyi başardı. İlk maçta olduğu gibi iki ekipte de bu maç öncesinde bir eksik bulunmuyor. Bu sene Golden State’in sahasında oynanan 3 maçta ; Golden State ortalama 127,LA Clippers ise 111 sayı ortalama ile oynadı. Bu maçta da yüksek tempoyla beraber maçın üste yakın olacağını düşünüyorum.

NOT:NBA’de bu gece iki maç oynanacağı için kupon oluşturmak isteyen takipçilerimiz yarın 20.00’da oynanacak olan 965 Kodlu Cska Moskova – (4.5/8.5) Baskonia maçına maç sonucu 2 oynayarak kuponları tamamlayabilirler.
Bol Şanslar…

Ahmet Yavuz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir