NBA Günlükleri

OKC’nin Koç ve Yıldızlarından Basın Toplantısı

Portland Trail Blazers’a 4-1 ile elenen Oklahoma City Thunder’da koç Billy Donovan ve oyuncular hem seriyi değerlendirdi hem de gelecek sezonlar için umut dağıttı.

 

Billy Donovan

“Sezon boyunca iyi işler çıkarttık ama şu anda hangi alanlarda gelişmemiz gerektine bakacağız. Bu tür hayal kırıklıkları ve sorunları yaşayınca nerede daha iyi olabileceğinizi bulabiliyorsunuz.”

Russell Westbrook

“Seri kaybettiğinizde, insanlar seriye bakıyor ve neden serinin kaybedildiğini söylüyor. Ancak bu sezon sizin veya takımınız atlattığı çok şey oldu. Birçok olay gelişti. Daha istikrarlı ve daha iyi olmak için yapmam gerekeni yapacağım. “Her yıl gelişime açık oluyoruz. Kendimden daha çok şey bekliyorum. Paul George, inanılmaz işler yaptı ve bu sezon en iyi oyuncumuz o oldu. En önemli şey ise saha dışında dostluk oluşturduk.”

Paul George

“Güzel bir birlikteliğimiz var birçok şeyi başardık. Çalışmaya devam etmeliyiz. Bu takım daha iyi işlere imza atabilir.”

“Geliştirmek ve daha iyisini yapmak benim işim.”

Steven Adams

“Skor üretmenin aksine kendimi doğru oyunu oynamaya zorlamaya çalışıyorum. Başarılı bir oyun elde etmek benim saplantım. Her zaman birbirimize bağlıyız ve sorun için çözüm bulmaya çalışıyoruz. İyi olan şey şu ki bunları yapacak oyuncular elimizde var.”

 

Markieff Morris:

“Burada kesinlikle harika zaman geçirdim.  Bu bir A-1 organizasyonu.  Her gün bu adamların etrafında olmayı seviyorum. ”

 

Dennis Schröder:

“Daha fazla güçlenmeye çalışacağım, şutum üzerinde çalışacağım, 3 sayılık şutlarımı geliştireceğim. Bunların üzerinde çalışacağım ve gelecek sezon daha güçlü ve daha iyi olacağım. ”

Anıl Vatansever on InstagramAnıl Vatansever on Twitter
Anıl Vatansever
1996 doğumlu
İzmir'li
Fenerbahçe taraftarı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir