NBA Günlükleri

Chris Paul Durumdan Memnun Değil

Pazartesi günü Houston Rockets’ın Golden State Warriors karşısında art arda ikinci maçı kazanıp seride eşitliği getirmesine rağmen Chris Paul bu durumdan etkilenmemiş görünüyor.

112-108 galibiyetle biten maçın ardından “Evet, maçı kazandık ancak daha iyi olmalıyız. Bunu anlıyoruz. Muhtemelen bir daha bu şutları kaçırmayacaklar.”

Rockets, Oakland’daki ilk iki maçta galip gelememişti fakat son iki yılın şampiyonu karşısında James Harden’ın,evlerinde 41 ve 38 sayı attığı maçları kazanıp geri döndüler.

Dördüncü periyotta Warriors’ın farkı 2 sayıya indirmesinden önce Rockets farkı 15 sayıya kadar çekti. Kevin Durant ve Stephen Curry maçın bitimine 10 saniye kala oyunu dengeleyecek üçlükleri kaçırdı.

Rockets forveti P.J. Tucker da Paul’ün duygularını paylaştı ve beşinci maçta da konsantrasyonlarının düşüp yükselmemesi gerektiğini söyledi.

Tucker “İyi oynadık ve birkaç galibiyet aldık ancak daha iyi olmalıyız. Daha saldırgan olmalıyız. Tüm oyun boyunca daha hızlı olmalıyız. Toparlanmalıyız. Önümüzdeki maç daha dikkatli olmamız gerekiyor.” dedi.

Serinin beşinci maçı perşembe günü TSİ 05:30’da oynanacak.

Yasin Osman Kara

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir