NBA Günlükleri

“Herkesi Geri İstiyorum”

Giannis Antetokounmpo, Milwaukee Bucks ön bürosundan serbest kalacak olan oyuncularla sözleşme yenilenmesini isterken takım kimyasına da atıfta bulundu.

“Herkesi geri istiyorum. Ürpertici bir takım ve doğru bir biçimde oynayıp bencil olmayan oyuncular. Büyük bir atmosfere sahibiz. Açıkçası herkesi geri istiyorum. Takım arkadaşlarımın bunu bilmesini istiyorum.”

Üç başlangıç oyuncusundan Malcolm Brogdon, Brook Lopez ve Khris Middleton sınırsız veya sınırlı serbest oyuncu kategorisinde yer alacaklar. George Hill ile olan anlaşma kısmen garanti altında olurken Nikola Mirotic de sınırsız serbest oyuncu olacak.

Antetokounmpo, Bucks’ın kendisini gelecek yıllarda şampiyonluk için mücadele eden bir takım olarak konumlandırmasını istediğini de sözlerine ekledi.

“Önümüzdeki birkaç yıl için daha kendimizi şampiyonluk yolunda iddialı bir takım olarak sayacağız. Bunu ligde söyleyebilecek çok fazla takım yok. Bir, iki, üç ya da dört takım bunu söyleyebilir ancak birkaç yıl daha kendimizi bu durumun içine koyacağız.”

Yasin Osman Kara

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir