NBA Günlükleri

Snoop Dogg’tan Şok İddia

Snoop Dogg, basına verdiği bir röportajda Kawhi Leonard’ın Spurs’tan ayrılma nedeninin kendisine yapıldığı saygısızlıklardan dolayı olduğunu iddia etti. Snoop;

“Ben Kawh’la bizzat konuştum. Spurs’ü yarı yolda bıraktığını düşünmüyorum. San Antonio’nun soyunma odasında Kawhi’a çok saygısızlık yapıldı. Oraya yaptığı katkılar çok küçümsendi. Oraya şampiyonluk kazandırmış bir oyuncu, LeBron’u finalde kitlemiş bir oyuncu. Sonrasında o sakatlığı geçirdi ve kendisi hakkında söylenen olumsuz şeyleri duymaya başladı. Söylenmemesi gereken şeyleri duymaya başladı. Şunu da unutmayın, o daha genç. Daha tam olgunlaşmış bir adam, 30’larında bir oyuncu değil. Böyle bir karakter olarak duyduğu bu yanlış şeyleri o da yanlış anladı. Bu tür şeyleri bazen unutamazsınız ve affedemezsiniz. O da unutmadı ve affetmedi. “Biz beraber miyiz? O zaman arkamdan konuşma, yüzüme konuş” diye düşündü. Hakkımda böyle konuşulan bir yerde kalmam diye düşündü ve ayrıldı. Şimdi Spurs evinde oturuyor, Kawhi’sa yanıldıklarını ispat ediyor.”

Soyunma odasında olanlar genellikle soyunma odasında kalır ve dışarıya yansıtılması çok zordur. Fakat Snoop Dogg kendinden emin bir şekilde ve açıkça “saygısızlık” nedeniyle ayrıldığını savunuyor.

Toronto Raptors ile 1 yıllık kontrat imzalayan ve bu yaz serbest kalacak olan Kawhi Leonard, offseason’da ne yapacak büyük bir merak konusu.

Ahmet Mehmetagaoglu on EmailAhmet Mehmetagaoglu on FacebookAhmet Mehmetagaoglu on InstagramAhmet Mehmetagaoglu on LinkedinAhmet Mehmetagaoglu on TwitterAhmet Mehmetagaoglu on Youtube
Ahmet Mehmetagaoglu
Spor yazarı, Basketbol oyuncusu ve Sayfa Editörü.
Instagram Hesabım: @4gaoglu

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir