NBA Günlükleri

Andre Iguodala: “Daha Bitmedi!”

Golden State Warriors’un, 2019 NBA Finellerinde Toronto Raptors’a yenilmesinin ardından çıkan “Golden State dönemi sona erdi.” veya “Golden State artık playofflara bile kalamaz.” iddialarına takımın önemli parçalarından olan Andre Iguodala cevap verdi.

Iguodala, Warriors’un bir şampiyonluk daha kazanabileceğine inanıyor. “Takımımıza güveniyorum. Klay, muhtemelen Şubat’ta dönecek. O, çabuk iyileşiyor. Bir kez daha yarışacağız. Daha bitmedi.”

Bu yaz hem Klay Thompson hem de Kevin Durant serbest kalacak. İki oyuncunun da sakatlığı bulunuyor. Kevin Durant’in önümüzdeki sezon, Klay Thompson’ın ise sezonun ilk yarısında oynaması beklenmiyor. Bu ikilinin dışında takımın bir diğer All-Star’ı olan DeMarcus Cousins’ın ise ayrılması bekleniyor.

Durumlar böyle olunca Warriors’un işi zor görünüyor ama Iguodala hala Draymond Green ve Stephen Curry sayesinde belli bir seviyeye gelebileceğine inanıyor.

Iguodala: “Önümüzdeki sezon kendimize tekrar güvenimiz gelecek. Draymond [Green]’un ligin ikinci yarısında neler yatığını sizler de gördünüz. Çok iyi bir playoff geçirdi. Stephen Curry’nin, Kevin Durant oynamadığında neler yaptığını, oyununu nasıl geliştirmeye çalıştığını gördünüz.” dedi.

İsmail Çimen on Behanceİsmail Çimen on Emailİsmail Çimen on Facebookİsmail Çimen on Instagramİsmail Çimen on Linkedinİsmail Çimen on Twitter
İsmail Çimen
Yazar, çevirmen, grafiker at NBA Günlükleri
Yazar, çevirmen, grafiker
cismail00@gmail.com
https://www.behance.net/smailimen

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir