NBA Günlükleri

Anthony Davis, Los Angeles Lakers’ta

NBA takas döneminin en gözde süper yıldızlarından Anthony Davis, New Orleans Pelicans’ta geçen sezonun ortasında takımdan ayrılmak istediğini dile getirmişti ve bazı kaynaklara göre yıldız uzunun Los Angeles Lakers’a gitmek istediği dedikoduları yayıldı. Tabi bu durum hem takım arkadaşların ve yönetimin hem de taraftarın tepkisini çekmişti.

Toronto Raptors’ın şampiyonluğu ile biten sezonun ardından Anthony Davis, kendisi adına kabus gibi geçen sezonun ardından mutlu sona ulaştı.

ESPN’den Adrian Wojnarowski’nin haberine göre Los Angeles Lakers Lonzo Ball, Brandon Ingram, Josh Hart ve 3 tane 1. tur draft hakkı karşılığında Anthony Davis’i kadrosuna kattı.

Los Angeles Lakers’ın New Pelicans Pelicans’a verdiği draft haklarının içinde 2019 NBA Draft’ında geçerli olan 4. sıra seçimi de bulunuyor.

Hüseyin Polat on InstagramHüseyin Polat on Twitter
Hüseyin Polat

One Comment

  1. Cemil burak züğürt

    16 Haziran 2019 at 11:03

    Lakers yeni şampiyon o zmn. Çok saçma oldu new oerleans için. New york knicks; Frank Ntilikina, Dennis Smith Jr, Mitchell Robinson,Bu yılki 3. Sıra hakkı, Dallasdaki 2 adet 1. Tur hakkını verip alabilirdi demekki. Hem de kevin Knoxx’u kadroda tutup. Adamlar Kyle Kuzmayı tutup aldı çünkü! Düşünün 1 numara Rondo, 3 numara Lebron, 4 numara kuzma 5 numara Anthony Davis. Bir tane şutör 2 numara bulursalar laker bu yılı götürür rahatlıkla. Gsw de ne durant var ne kyle thompson bu yıl.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir