NBA Günlükleri

Anthony Davis Takası ile İlgili Yeni İddialar

Anthony Davis’in takası NBA gündemini meşgul etmeye devam ediyor. Adrian Wojnarowski’ye göre, Pelicans genel menajeri David Griffin, Davis takası için aradığı paketin genel çerçevesini takas partnerlerine aktarmaya başladı.

Muhtemel Davis için, gelecek takas isteklerinde Griffin, bir All-Star oyuncu, bir All-Star olması beklenen genç oyuncu ve iki tane ilk tur draft hakkı bekliyor.

NBA ile ilgili çeşitli kaynaklardan gelen iddialar ise şu şekilde;

  • Davis, takaslanması durumunda Knicks veya Lakers’a gitmek istiyor. (Shams Charania)
  • Zion Williamson, Pelicans ile görüşme yapacak. New Orleans Pelicans, 2019 NBA Draftı’nda ilk sıradan seçme hakkında sahip. (Shams Charania)
  • Lakers, Clippers, Knicks ve Nets, Anthony Davis için New Orleans Pelicans ile görüşmeler yapıyor.  (Adrian Wojnarowski)
  • Kawhi Leonard’ın Toronto Raptors’taki başarısı, Davis’in pek fazla tercih edilmeyen, küçük marketlere gitmek için teşvik ediyor. (Adrian Wojnarowski)
  • New Orleans Pelicans, olası Davis takasından, Jrue Holiday ve Zion Williamson etrafında bir playoff takımı kurabileceği oyuncular bekliyor. (Adrian Wojnarowski)
  • Celtics, Clint Capela’yı takaslamak için Houston Rockets ile ciddi biçimde anlaştı. (Steve Kyler)

İsmail Çimen on Behanceİsmail Çimen on Emailİsmail Çimen on Facebookİsmail Çimen on Instagramİsmail Çimen on Linkedinİsmail Çimen on Twitter
İsmail Çimen
Yazar, çevirmen, grafiker at NBA Günlükleri
Yazar, çevirmen, grafiker
cismail00@gmail.com
https://www.behance.net/smailimen

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir