NBA Günlükleri

Kyrie Listeyi Daralttı

Bu sezon bekleneni veremeyen ve 2. Turda elenerek taraftarını hayal kırıklığına uğratan Boston Celtics takımın süper yıldızı Kyrie Irving hakkında bir çok iddia mevcut.

Ancak Bleacher Report’tan Ric Bucher, Kyrie Irving’in free agent döneminde kafasındaki gidilebilecek takımlar listesinin oldukça daraldığını açıkladı. Irving’in free agent döneminde ki en yeni söylentilerden bahsederken kalan takımlar arasında Celtics’in olmadığını da ekledi.

“En son duyduğum takımlar Brooklyn ve Lakers. Her ne kadar yalanlasa da Kobe Bryant bile işin içine girmiş ve son 24 saat içinde onu Lakers’a getirebilmek için çalışmalarda bulunmuş.
Benim tahminim Brooklyn’e gitmesi, ki en çok istenilen ihtimal bu gibi gözüküyor.
Bu iki şehir de Kyrie için çok anlamlı şehirler fakat bunlar sadece söylenti, New York Knicks’i unutmamak gerekir. Uzun bir zaman boyunca Zion KD ve Kyrie Irving’i bir araya getirebilmek için uğraştılar.”

Tabi ki Celtics, Kyrie Irving’i takımda tutabilmek için elinden geleni yapacaktır fakat Kyrie takımdan ayrılmayı kafasına koymuşa benziyor.
Jeff Goodman, Kyrie Irving’in Celtics’te kalması halinde büyük bir şaşkınlık yaratacağını söyledi.

Free agent dönemi başladı ve 30 Haziran’a kadar sürecek, şundan emin olabiliriz ki Kyrie hakkında yapılan dedikoduları sayısı katlanarak artacak.

Ahmet Mehmetagaoglu on EmailAhmet Mehmetagaoglu on FacebookAhmet Mehmetagaoglu on InstagramAhmet Mehmetagaoglu on LinkedinAhmet Mehmetagaoglu on TwitterAhmet Mehmetagaoglu on Youtube
Ahmet Mehmetagaoglu
Spor yazarı, Basketbol oyuncusu ve Sayfa Editörü.
Instagram Hesabım: @4gaoglu

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir