NBA Günlükleri

Giannis Antetokounmpo: “Potansiyelimin %60’ındayım.”

Milwaukee Bucks oyuncusu Giannis Antetokounmpo, 2018-19 NBA normal sezonunda 27,7 sayı, 12,5 ribaund ve 5,9 asist ortalamalarıyla oynadı ve MVP seçildi. Ama Antetokounmpo hala gelişebileceğini düşünüyor.

Antetokounmpo: “Geliştirebileceğim daha birçok özelliğim var. Öncelikle, başkalarına değil kendime bakmak zorundayım. Kendimi olabildiğince geliştirmeye çalışacağım. Oyunumda geliştirmem gereken çok şey var. Birçok insan ‘Sen MVP’sin, ligdeki en iyi oyunculardan birisin, oyunda gerçekten çok baskınsın.’ diyorlar. Ama ben daha da gelişebileceğime inanıyorum. Bence potansiyelimin %60’ındayım. Daha iyi olmak istiyorum. Tekrar Konferans Finalleri’ne çıkabilirsek, daha iyi tepkiler vereceğim, daha iyi oynayacağım, yapmam gerekenleri daha iyi yapacağım.” dedi.

Geçtiğimiz sezon Milwaukee Bucks, Doğu Konferans Finallerinde, Toronto Raptors’a 4-2 elenmişlerdi. O seride Antetokounmpo, %49 saha içi isabeti ile 22,7 sayı, 13,5 ribaund ve 5,5 asist ortalamaları ile oynamıştı.

İsmail Çimen on Behanceİsmail Çimen on Emailİsmail Çimen on Facebookİsmail Çimen on Instagramİsmail Çimen on Linkedinİsmail Çimen on Twitter
İsmail Çimen
Yazar, çevirmen, grafiker at NBA Günlükleri
Yazar, çevirmen, grafiker
cismail00@gmail.com
https://www.behance.net/smailimen

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir