NBA Günlükleri

Knicks-Kawhi görüşmesi iptal oldu

New York Post’tan Marc Berman’ın haberine göre New York Knicks, çarşamba günü Kawhi Leonard ile yapmayı planladığı görüşmeyi iptal etti.

Kawhi Leonard, Lakers ve Clippers’tan sonra New York ile görüşmeyi kabul etse de, New York yönetiminin özellikle Kevin Durant’ın Brooklyn Nets’e gitmesinden sonra bir süperstar alma konusunda şansının iyice zora girdiği ve Kawhi ile de bu yüzden görüşmelekten vazgeçtiği belirtildi.

New York Knicks, serbest oyuncu döneminde kadrosuna bir süper yıldız dahil edebilmek için yeterli alanı açsa da, bir diğer hedef Kyrie İrving’im de Brooklyn Nets’e gitmesinin ardından tercihini, 2019 NBA Draft seçimleri olan RJ Barrett’ın etrafına bir kadro kurmaktan yana kullandılar. Bu doğrultuda Knicks, serbest oyuncu döneminin başlaması ile birlikte Julius Randle, Bobby Portis, Reggie Bullock ve Taj Gibson gibi isimlerle kadrosunu güçlendirdi.

Kaehu Leonard ise, henüz kararını vermedi, ancak görüşme yaptığı iki Los Angeles takımından birine gitmesi veya şampiyon yaptığı Toronto Raptors ile yeniden sözleşme imzalaması bekleniyor.

Sümercan Ertit

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir