NBA Günlükleri

“Onunla Gurur Duyuyorum.”

Golden State Warriors’ın süper star oyun kurucusu Stephen Curry, Kevin Durant’ın Brooklyn Nets’e gitmesinin ardından ilk kez konuştu.
Kevin Durant’e kırgın olmadığını ve işlerinin artık daha zor olduğunu belirten Curry konuşmasında şu cümleleri kullandı;

“Beraber geçirdiğimiz üç yıl, özeldi. KD ile üç kez üst üste Finallere katıldık. İkisini kazandık ve grup olarak çok şey başardık. Herkes, ekibimizde sahip olduğumuz yetenek miktarından bahsediyor, ancak bu, sahada tüm parçaları başarılı olacak şekilde bir araya nasıl getirebileceğinizi çözebileceğinizin garantisi değil.
Yaptıklarımızla gerçekten gurur duyuyorum.”

“Serbest oyuncu döneminin bir güzelliği de herkesin bir kararı, herkesin bir seçeneği olması. Mutluluğunu, nerede olursa olsun bulmak istiyorsun. NBA’in güzelliği, herkesin bir noktada bu karara sahip olması, özellikle de Kevin diğer en iyi oyuncuların olduğu gibi. Başardıklarımıza geriye dönüp baktığımda, geçirdiğimiz bu dönemle gurur duyuyorum. Şimdi, önümüze baktığımızda bunu yeniden yaratmamız gerekecek.”

 

Ahmet Mehmetagaoglu on EmailAhmet Mehmetagaoglu on FacebookAhmet Mehmetagaoglu on InstagramAhmet Mehmetagaoglu on LinkedinAhmet Mehmetagaoglu on TwitterAhmet Mehmetagaoglu on Youtube
Ahmet Mehmetagaoglu
Spor yazarı, Basketbol oyuncusu ve Sayfa Editörü.
Instagram Hesabım: @4gaoglu

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir