NBA Günlükleri

Sezon Öncesi Hazırlık Maçlarının Takvimi Belli Oldu

2019-20 sezonunun başlamasına sayılı günler kala NBA heyecanı sezon öncesi hazırlık maçlarıyla başlıyor. Takımların sezon öncesi oynayacakları hazırlık maçlarının takvimi açıklandı.

Yapılan açıklamaya göre 30 Ekim’de Houston Rockets, Çin ekibi Shanghai Sharks’yı Toyoto Center’da ağırlayacak. 3 Ekim’de ise Houston Rockets ile şampiyonluğun en güçlü favorilerinden Los Angeles Clippers kozlarını paylaşacak.

Son şampiyon Toronto Raptors ise 8 Ekim’de Houston Rockets ile ilk hazırlık maçını oynarken son finalist Golden State Warriors, 5 Ekim’de LeBron James ve Anthony Davis’li Los Angeles Lakers ile karşılaşacak.

Milli oyuncularımızın takımlarının ilk hazırlık maçları ise; Cedi Osman’lı Cleveland Cavaliers 7 Ekim’de San Lorenzo, Ersan Ilyasova’lı Milwaukee Bucks ise aynı gün Chicago Bulls ile karşılaşacak. Furkan Korkmaz’ın takımı Philadelphia 76ers 8 Ekim günü Guangzhou Long Lions ile karşı karşıya gelecek.

18 Ekim’e kadar sürecek olan sezon öncesi hazırlık maçlarının ardından 22 Ekim’de normal sezon başlayacak. Normal sezon heyecanı Toronto Raptors – New Orleans Pelicans ve Los Angeles Lakers – Los Angeles Clippers maçlarıyla resmen başlamış olacak.

Hüseyin Polat on InstagramHüseyin Polat on Twitter
Hüseyin Polat

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir