NBA Günlükleri

“Warriors Kısaları Konsol Oyunu Gibi.”

Son yılların favori takımı Golden State Warriors’ın yaz döneminde Brooklyn Nets’ten takas yolu ile kadrosuna kattığı D’Angelo Russell, daha lig başlamadan yeni takım arkadaşları için çok heyecanlı olduğunu açıkladı.

Geçen sezon muhteşem işler başararak All Star seçilmeyi başaran D’Angelo Russell bu sezon yeni bir başlangıç yapmayı umuyor. Russell HoopsHype’tan Alex Kennedy’ye yaptığı açıklamada, Klay Thompson’ın da geri dönüşü ile takımın yeni üçlüsü içinde olacağı için çok heyecanlı olduğunu belirtti.

“Video oyunu gibi olduğunu düşünüyorum. Yüksek yüzdeyle üçlük atacak üç oyuncunuz var. Bence bu taraftarlar için gerçekten heyecan verici. Günümüzde üçlükler ikiliklerden daha fazla değerli ve bu da bize kazanma fırsatı veriyor. Çok heyecanlıyım ve taraftarlara da çok fazla heyecan getireceğimizi düşünüyorum.”

Tarihin en iyi şutörlerinden ikisi ile beraber oynamak D’Angelo’nun da şutunun gelişmesine yardımcı olacaktır. Geçen sezon %37 ile üçlük atan D’Angelo’dan bu sezon beklentiler bir hayli yükseldi.

NBA Gunlukleri
Genel Yazı Hesabı at NBA Günlükleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir