NBA Günlükleri

Harden: “Geçen Sezonum Muhteşemdi”

James Harden, önceki sezon “efsanevi” bir yıl geçirdiğini iddia etti. GQ’dan Alex Schultz’la röportaj yapan Houston Rockets’ın süper starı, geçen sezonun MVP ödülünü kazanan Giannis Antetokounmpo’nun muhteşem bir sezon geçirdiğini, lakin kendi attığı sayıların geçmişteki efsanevi sezonlar arasında olduğunu da ekledi: “Geçen sezon neler yaptığıma baktım. Surat asmak ya da kızmak olmaz. Çocuk inanılmaz bir sezon geçirdi, takımı da öyle. Ama benim ortaya koyduğum şeyler muhteşemdi. Bundan 10-15 yıl sonra geriye bakacak ve ‘Bu gerçekten oldu mu?’ diyeceksiniz. Bunlar, Kareem ve diğer herkesin geçmişte yaptıkları şeyler. Ama ben mutluyum. Bir şampiyonluk kazanma hedefimiz var ve şimdi başlamaya hazırım.”

Harden, 78 maçta ortalama 36,1 sayı ortalaması yakaladı. Bu, 2017-18 MVP sezonunda yakaladığı ortalamadan 6 sayı daha fazlaydı.

Ahmet Mehmetagaoglu on EmailAhmet Mehmetagaoglu on FacebookAhmet Mehmetagaoglu on InstagramAhmet Mehmetagaoglu on LinkedinAhmet Mehmetagaoglu on TwitterAhmet Mehmetagaoglu on Youtube
Ahmet Mehmetagaoglu
Spor yazarı, Basketbol oyuncusu ve Sayfa Editörü.
Instagram Hesabım: @4gaoglu

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir