NBA Günlükleri

Mike Conley yeni takımından memnun

Kariyerine Utah Jazz ile devam edecek olan Mike Conley: “Utah’ın yaz ayında bu kadar çok sıcak olacağını fark edememiştim. Burası harika bir yer. İnsanlar ve taraftarlar beni çok güzel karşıladı. Herkes çok heyecanlı.”

“Takım koçu Quin Synder, ligin en iyi koçlarından biri ve harika bir kadromuz var.”

“Donovan Mitchell gibi gerçekten de özel bir oyuncuyla oynamak heyecan verici bir durum çünkü öğrenmeye olan isteği ve farklı alanlarda kendini gelişme isteği çok önemli. ”

“Kendini geliştirmesi gereken alanları biliyor ve bunun üstüne gitmekten korkmuyor. Size gelip yardım isteyebilecek bir oyuncu.”

“Beni ben yapan Memphis’tir. Bunu her zaman dile getirdim. O şehirde edindiğim tecrübeler ve taraftarların desteği beni şimdiki Mike Conley yaptı. Çocuktuk, büyüdük ve olgunlaştık. 19 yaşındaki bir genç için şehir elinden geleni yaptı.”

Şeklinde açıklamalarda bulunan oyuncu yeni takımından ve bulunduğu ortamdaki memnuniyeti dile getirdi. NBA’de sezonun başlamasına 30 günden daha az bir süre kalırken Mıke Conley hayranları yıldız oyın kurucunun  yeni takımında sergileyeceği performansı dört gözle bekliyor.

Muhammed Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir