NBA Günlükleri

Günün İddaa Programı ve Tahminlerimiz – 18.10.2019

02869 Olympiakos – (9.5) Zenit St Petersburg
Tahmin : Maç sonucu 2
İlk hafta aldığı mağlubiyetin ardından sahasında Valencia’yı yıldız oyuncusu Spanoulis’in etkili oyunuyla geçmeyi başaran Olympiakos; sahasında, ilk iki maçını kaybeden Zenit’i konuk ediyor. Zenit bütçe ve transfer olarak büyük beklentilerle girdiği sezonda hem Euroleague’de hem de VTB liginde aldığı başarısız sonuçlarla beklentilerin altında kaldı. Olympiakos her ne kadar sahasında etkili bir görüntü sergilese de bu maçta Zenit’in 10 fark yemiyeceğini düşünüyorum.

09549 Valencia Basket – Anadolu Efes
Tahmin : Maç sonucu 2
Euroleague’de ilk iki maçını kaybeden Valencia, temsilcimiz Anadolu Efes’i konuk ediyor. Temsilcimiz ilk maçını kaybettikten sonra sahasında Alba Berlin’i 106-105 ile geçmeye başardı. Özellikle Micic ve Larkin’in etkili oyunuyla Alba Berlin’e büyük üstünlük kuran Anadolu Efes, temponun yüksek olduğu dakikalarda ne kadar etkili bir hücum gücüne sahip olduğunu gösterdi. Valencia ise önce sahasında Cska Moskova’dan 25 sayı, sonrasında Olympiakos deplasmanından 26 sayı fark yiyerek ayrıldı. Anadolu Efes’in hücumda etkili bir performans ile Valencia’yı geçeceğini düşünüyorum.

62607 Barcelona – Alba Berlin
Tahmin : İlk yarı 82.5 Üst
Euroleague’e flaş transferlerle giren Barcelona, deplasmanda aldığı galibiyetler ile dikkatleri üzerine çekti. Alba Berlin ise ilk maçta Zenit’i geçerken, ikinci maçında temsilcimiz Anadolu Efes’e mağlup olmaktan kurtalamadı. Alba Berlin’in özellikle hücumda etkili performanslar sergilediğini iki maçta da izledik. İki maçta ortalama 95 sayı atmayı başaran Alba Berlin’in savunma zaafları ise iyi hücum eden Anadolu Efes karşısında ortaya çıktı. Bu maçta Barcelona’nın da hücumda rahat bir görüntü sergileyeceğini düşünüyorum. Yüksek tempoyla birlikte ilk yarıdan 82.5’luk baremin geçileceğini düşünüyorum.

KUPONUM
02869 Ms2 1.65
09549 Ms2 1.55
62607 İy Üst 1.70

Toplam Oran : 4.35

Bol Şanslar…

Ahmet Yavuz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir