NBA Günlükleri

Butler: “İstiyorsa Maç Yaparız.”

Miami Heat yıldızı Jimmy Butler, Lance Stephenson’la aralarındaki ufak mevzuyu bire bir maçı ile çözebileceklerini söyledi. 

Butler, birkaç gün önce, çocukken şu anda Çin Basketbol Ligi’nde forma giyen Lance Stephenson’ın  oyununu gördükten sonra kendisinin de NBA’de oynayabileceğini anladığını söylemişti. Lance ise geçtiğimiz gün Jimmy’ye cevap olarak, attığı bir tweet’te “Yeteneği küçümseme, oyunumu sevdiğini sen de biliyorsun” ifadelerini kullanmıştı.

Butler, Denver Nuggets’a karşı dün geceki maçının hazırlıklarını tamamladıktan sonra, Lance Stephenson’in tweet’ini umursamadığinı belirtti

“Umurumda değil. Bana bir soru sordular, ben de cevap verdim. Nasıl değerlendirecekseniz değerlendirin. Eğer bire bir kapışma istiyorsa, ben varım. Şu noktada artık durumun sadece dürüstlüğüm olduğunu düşünmüyorum. Şu anda benim kariyerimde olduğum yer ve onunkine bakınca, benden iyi bir yerde değil. Yani eğer o, böyle bir maç görmek istiyorsa, seve seve oynarım.”

“Tweet’i gözümü korkutmadı. Durumun o kadar kişisel olduğunu düşünmüyorum, o zamanlar böyle düşünüyordum. Şimdi aynı şekilde düşünmüyorum, çünkü daha iyi bir oyuncu olduğumu biliyorum.”

NBA Gunlukleri
Genel Yazı Hesabı at NBA Günlükleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir