NBA Günlükleri

Celtics oyuncuları Kyrie hakkında konuşmak istemiyor

Dün akşam Boston Celtics ve Brooklyn Nets arasında oynanan karşılaşma gayri resmi olarak taraftar dilinde bir Kyrie mücadelesine dönüşmüş durumda. Ard arda oynanan iki karşılaşmada karşılıklı taraftarların ve medyanın Kyrie Irving üzerinden başlattığı rekabet, Boston Celtics cephesindeki oyuncuları rahatsız ediyor.

İlk karşılaşmada omuz sakatlığından dolayı forma giyemeyen Kyrie, parkede olmamasına rağmen taraftar tezahüratlarından nasibini almıştı, dün akşam oynanan karşılaşmada da, Boston Celtics’te bu sezon Irving sonrasındaki ana kadro oyun kurucusu Kemba Walker Nets taraftarlarının hedefinde idi. Maç içerisinde bir serbest atış esnasında taraftarlar ” Kyrie daha iyi” şeklinde tezahüratlar ile oyuncunun ritmi bozma çabası içerisindeydi.

Mart ayına kadar tekrar bir araya gelmeyecek olan iki takım arasındaki bu rekabet belki biraz daha buzlarını eritir, en azından oyuncuların beklentisi o yönde. Maçtan sonra açıklamalarda bulunan Kemba, Tatum ve Marcus Smart herhangi bir sorunlarının olmadığını ve O’nun (Kyrie Irving) Brooklyn’de kendilerinin de Boston’da olduğunu, tekrardan görmenin güzel olduğunu belirttiler. Marcus Smart, durumun can sıkıcılığını da vurgulayarak son bulması gerektiğine dair ricalarını kamuoyu ile paylaştı.

Koralp Selçuk on EmailKoralp Selçuk on FacebookKoralp Selçuk on InstagramKoralp Selçuk on Twitter
Koralp Selçuk
Jack of all trades, master of none.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir