NBA Günlükleri

David: “Ingram Bizde Kalacak.”

Sezon başında Anthony Davis’i elinden çıkararak genç ve iddialı bir kadro oluşturan New Orleans Pelicans, Brandon Ingram’ı elinde tutmak istiyor.

The Undefeated’dan Marc Spears’ın haberine göre New Orleans Pelicans’ın başkan yardımcısı David Griffin, Ingram’ı daha uzun süreler Pelicans formasıyla görmek istediklerini belirtti. 

Brandon Ingram’ın geleceği biraz tehlikeliydi. Kan pıhtılaşması problemi yüzünden NBA kariyeri riske girmişti ve üç yıllık kariyerinin bir bölümünü sahalardan uzak geçirmişti. Ancak yıldız oyuncu şu sıralar takımına maç başına 25.9 sayı, 7.4 ribaund, 4 asist ve bir blok ortalamalarıyla liderlik ediyor.

Brandon Ingram’ın Lakers macerasından sonra New Orleans’taki büyük gelişimi sadece David’i değil bütün ligi etkilemiş durumda. Hal böyle olunca Pelicans’ın Ingram’ı elinde tutmak istemesi çok normal.

Genç bir kabuğa sahip olan Pelicans kadrosu; Zion Williamson, Josh Hart, Lonzo Ball ve Brandon Ingram gibi isimlerin yanına getirdikleri Jrue Holiday, JJ Redick, Nicolo Melli, Jahlil Okafor gibi tecrübeli isimler onları ligde playoff yarışı için iddialı hale getiriyor.

NBA Gunlukleri
Genel Yazı Hesabı at NBA Günlükleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir