NBA Günlükleri

Ersan İlyasova : “Türkiye’de olsam Fenerbahçe’de oynamak isterdim.”

Milwaukee Bucks forması ile NBA serüvenine devam eden Ersan İlyasova, Amerika’da 15. yılını geçirmekte.  Takımının New York Knicks karşılaşması öncesinde Anadolu Ajansı muhabiri ile kısa bir röportaj gerçekleştiren Ersan İlyasova ülkesini ne kadar özlediğinden bahsederken Fenerbahçe taraftarlarını da umutlandıracak açıklamalarda bulundu.

Takımının performansından memnun olduğunu belirten Ersan, daha iyi performans ortaya koyabileceğini de belirtirken. Ülkeye dair kendisine yöneltilen soruya dair de; ” En çok türk yemeklerini özledim. Milli takım ile vakit geçirirken kendimi iyi hissediyorum.  Fenerbahçe büyük bir camia, Türkiye’de olsaydım Fenerbahçe forması giymek isterdim.” şeklinde yanıt verdi.

Milwaukee Bucks forması ile kötü bir sezon geçirmeyen tecrübeli oyuncumuzun kariyeri yakın zamanda Avrupa’ya yönelecek gibi durmasa da bu açıklamaların ardından birçok Fenerbahçe taraftarı zor günler geçiren Basketbol şubelerinde Ersan İlyasova formasının hayallerini kurdukları mesajları ile sosyal medyada gündem oluşturdu.

Koralp Selçuk on EmailKoralp Selçuk on FacebookKoralp Selçuk on InstagramKoralp Selçuk on Twitter
Koralp Selçuk
Jack of all trades, master of none.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir