NBA Günlükleri

Günün İddaa Programı ve Tahminlerimiz 01.02.2020

05801 Brooklyn – Chicago
Tahmin : İlk yarı 1
Doğu Konferansı’nda play off yarışında 7.lik mücadelesi veren Brooklyn, NBA’in bu sene özelinde hedefsiz kalan ekiplerinden Chicago’yu konuk ediyor. Brooklyn’de Deandre Jordon, Chicago da ise Lauri Markkanen ve Otto Porter JR’ın oynaması beklenmiyor. Deplasman maçlarında oldukça zorlanan Chicago karşısında Brooklyn’in maça hızlı bir giriş yapacağını düşünerek ilk yarı 1 tercihini mantıklı görüyorum.

05861 New Orleans – Memphis
Tahmin : İlk yarı 117.5 ÜST
NBA 2020 Draft’ının 1.sıra seçimi Zion Williamson ve 2.sıra seçimi Ja Morant karşı karşıya geliyor. Memphis, son 4 maçını kazanarak Batı Konferansı’nda 8.sıraya yükseldi. New Orleans’ın ise play off ümitleri yavaş yavaş kayboluyor. İki takımında da oldukça yüksek skorlar ürettiğini düşünerek bu maçın da yüksek tempoyla beraber maçın üste yakın olacağını düşünüyorum. İlk yarı üst tercihi ise daha cazip durumda.

29698 Milwaukee – Denver
Tahmin : Ev sahibi 115.5 ÜST
NBA lideri Milwakue Bucks, Batı Konferansı’nda 3.sırada bulunan Denver’ı konuk ediyor. Milwaukee’de Giannis Antetokounmpo, George Hill ve Donte DiVincenzo’nun durumları maç saatinde netlik kazanacak. Denver da ise Poul Millsap ve Jamal Murray’nin oynaması beklenmiyor. Milwakuee evinde oynadığı son 4 maçta ortalama 129 sayı ile oynarken Denver’ın deplasman maçlarında evinde oynadığı maçlara oranla daha çok sayı yediği görülmekte. Denver’ın dün maç yapması da savunmalarını kötü etkileyeceğini düşünüyorum. Milwaukee maç sonunda 118 sayıya ulaşacaktır.

27127 LA Lakers – Portland
Tahmin : (+12.5) Handikap MS 2
Bugün herhangi bir NBA maçından farklı bir maçı takip edeceğimizi düşünüyorum. LA Lakers efsanesi Kobe Bryant’ın şok ölümünden sonra Lakers’ın ilk maçı Portland’a karşı olacak. Kulüp dinamiklerinin temelinde bulunan Kobe’nin ani ölümü elbette LA Lakers tarafını oldukça etkilemiş durumda. Bu durumda bahis konuşmak saçma olsa da başta LeBron James olmak üzere çoğu Lakers oyuncusunun konsantrasyon problemi yaşayacağını düşünüyorum. Portland maç sonunda 13 fark yemeyecektir.

KUPONUM
05801 İY 1 1.45
05861 İY ÜST 1.67
27127 MS 2 1.70

TOPLAM ORAN : 4.18

Bol Şanslar…

Ahmet Yavuz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir