NBA Günlükleri

Harrell’dan Öz Eleştiri

Los Angeles Clippers’ın uzunu Montrezl Harrell, 140-114’lük Memphis Grizzlies mağlubiyeti sonrasında açıklamalarda bulundu.

Harrell yaptığı açıklamalarda: “Maçın ne olduğu veya maçın saat kaçta olduğu önemli değil, çıkıp oynamalısınız. Karşınızda profesyonel bir NBA takımı olacak, bunu bilerek oynamalısınız. Efor sarf ederek oynamalıyız. Tek yapmamız gereken oyun planımızı uygulayarak efor sarf etmek. Her takımın kendine özgü bir oyun planı var ve bu planı uyguluyor. Günün sonunda daha çok isteyen takım kazanıyor. Biz mükemmel bir takım değiliz. Yepyeni iki tane oyuncumuz var, yeni bir araya geliyoruz, biz mükemmel bir takım değiliz, bunu en baştan söylemek gerek. Bambaşka bir takımda şampiyon olmuş bir oyuncumuz var, yeni yeni bir araya geliyoruz. Mükemmel bir takım olmadığımızı kavrayıp, uyanıp kendimize gelmemiz lazım.”, şeklinde konuştu.

Los Angeles Clippers bu sezona Kawhi Leonard ve Paul George transferleriyle şampiyonluk hedefleyerek girdi. Clippers geride kalan bölümde 25 galibiyet ve 12 mağlubiyetle Batı’nın dördüncü basamağında oturuyor.

Kutluhan Kocadağ
Purp & Gold

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir