NBA Günlükleri

Masai Ölümü Bile Göze Almış

Kawhi Leonard’ın büyük çabaları sayesinde Toronto Raptors geçtiğimiz sezon tarihinin ilk NBA şampiyonluğunu elde etmişti. Bu sezon elindeki bu fırsatı Los Angeles Clippers’a kaptıran Toronto ekibinin şampiyonluk hedefi hala devam ediyor.

Kadrolarında önemli değişiklikler yaşanmasına rağmen başkan Masai Ujiri hedeflerinin bu başarıyı tekrarlamak olduğunu vurguladı.

Kawhi’ın yokluğunun playofflara nasıl yansıyacağı henüz bilinmiyor ancak Masai Ujiri ikinci bir şampiyonluk için “ölüme” bile gideceklerini açıkladı: “Bunu denerken ölmeye bile hazırız. Bu çocukları tanıyorum ve hepsi ünvanımızı korumak için ölmeye hazırlar. Kimse bizim Doğu’da ikinciliği zorlayacağımızı düşünmüyordu, özellikle de bizi şampiyon yapan Kawhi’ın ayrılığından sonra. Bizim çocuklar sürekli yukarı tırmanıyor ve yaptıkları şeyi çok takdir ediyoruz.”

Ahmet Mehmetağaoğlu on EmailAhmet Mehmetağaoğlu on FacebookAhmet Mehmetağaoğlu on InstagramAhmet Mehmetağaoğlu on LinkedinAhmet Mehmetağaoğlu on TwitterAhmet Mehmetağaoğlu on Youtube
Ahmet Mehmetağaoğlu

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir