NBA Günlükleri

Fenerbahçe Beko Evinde Kayıp

Fenerbahçe Beko ve  Real Madrid İstanbul’da karşı karşıya geldiler.

Maçın ilk 6 dakikasına temsilcimiz iyi başlarken başrolde Nando De Colo vardı. Fakat daha sonra 0-9’luk seri yakalayan Real Madrid ilk çeyreği yedi sayı önde tamamladı. (15-22)

İkinci çeyrekte de dalgın bir Fenerbahçe vardı parkede. Tv molasına kadar geçen sürede farkı on ikiye kadar çıkaran Real Madrid daha sonra farkı on yediye kadar çıkardı ve çeyreği de on altı sayı önde kapattı. Devre sonucu 31-47

Üçüncü çeyreğe Datome’nin iyi oyunuyla başlayan temsilcimiz farkı dokuz sayıya kadar indirse de Real Madrid arka arkaya bulduğu üçlüklerle farkı yeniden açtı ve yirmi sayı farkla son çeyreğe önde girdi. (51-71)

Formalite niteliğinde geçen son çeyrekte oyundan iyice kopan Fenerbahçe Beko farkın açılmasına engel olamadı ve çeyrek başında 2-11’lik bir seri sonunda yirmi dokuz sayıya kadar çıkan fark (53-82) sonrası tribünler de boşalmaya başlamıştı.

65-94 biten karşılaşmada temsilcimiz Fenerbahçe Beko’da Nando De Colo 21 sayı, 6 asist, Jan Vesely ise 16 sayı ile mağlubiyete engel olamazlarken, konuk Real Madrid’te dört oyuncu çift hanelere ulaşırken Jaycee Carroll 20 sayı, Walter Tavares ise 16 sayı, 8 ribaund ile galibiyetin mimarları oldular.

Anıl Vatansever on InstagramAnıl Vatansever on Twitter
Anıl Vatansever
1996 doğumlu
İzmir'li
Fenerbahçe taraftarı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir