NBA Günlükleri

Günün İddaa Programı ve Tahminlerimiz – 26.02.2020

00786 Toronto – Milwaukee
Tahmin : Maç sonucu 2
Doğu Konferansı’nda 2.sırada bulunan Toronto, NBA lideri Milwaukee’yi konuk ediyor. Toronto, NBA’de son iki ayın belki de en formda takımı. Milwaukee ise All Star sonrasında Washington maçında savunma anlamında oldukça zorlandı. Toronto’da Marc Gasol ve Norman Powell’ın eksikleri devam ediyor. Milwaukee tarafında ise Brook Lopez’in durumu maç saatinde netlik kazanacak. Ev sahibi ekip formda bir dönemden geçse de Milwaukee’nin geçen seneki play off eşleşmesinin rövanşını almak adına daha konsantre olacağını düşünüyorum. Zor da olsa Milwakuee galibiyeti bekliyorum.

02565 LA Lakers – New Orleans
Tahmin : Maç sonucu 238.5 ÜST
Batı Konferansı’nda lider durumda bulunan LA Lakers, play off yarışında var olma savaşı veren New Orleans’ı konuk ediyor. LA Lakers’da Anthony Davis’in durumu maç saatinde netlik kazanacakken, New Orleans tarafında ise bir eksik bulunmuyor. LA Lakers, son 6 iç saha maçında 119 sayı atarken, New Orleans oynadığı son 6 deplasman maçında 121 sayı ortalama ile oynadı. Bu maçta da yüksek tempoyla beraber maçın üste yakın olacağını düşünüyorum.

03614 Portland – Boston
Tahmin : Maç sonucu 2
Batı Konferansı’nda play off yarışında Memphis’in arkasında mücadeleye devam eden Portland’ın konuğu Boston Celtics.
Portland tarafında Damian Lillard’ın eksikliği devam ediyor. Boston tarafında ise bir eksik bulunmuyor. Dame’nin yokluğunda oldukça zorlanan Portland son 3 maçında 1 galibiyet alabildi. Boston ise Jayson Tatum önderliğinde formda bir dönemden geçiyor. Geniş rotasyonuyla beraber Boston’ın galip geleceğini düşünüyorum.

KUPONUM
00723 MS 2 1.62
02565 ÜST 1.60
03614 MS 2 1.25

Toplam Oran : 3.24

Bol Şanslar.

Ahmet Yavuz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir