NBA Günlükleri

Jrue Umutları Taze Tutuyor

Batı Konferansı’nın Play-Off yarışına dahil olmaya çalışan ekiplerinden New Orleans Pelicans, güçlü Indiana Pacers deplasmanına çıktı. New Orlenas Pelicans büyük çekişmenin hakim olduğu maçı, sonda yakaladığı seriyle beraber 124-117 kazanmayı başardı.

Sahaya çıkan 3 Holiday’den en büyüğü Jrue Holiday, New Orleans galibiyetinin baş mimarı oldu. Holiday maçı, 31 sayı, 6 ribaund ve 10 asistle tamamlamayı başardı. Holiday’in dışında kenardan gelen JJ Reddick maçı 23 sayı, 4 ribaund ve 4 asistle tamamladı. Uzun oyuncu Derrick Favors maçı 15 sayı ve 11 ribaundla tamamlarken Lonzo Ball da maçı 15 sayı, 5 ribaund ve 7 asistle tamamlamayı başardı.

Indiana cephesinde ise Jeremy Lamb 26 sayı ve 5 ribaund üreterek ön plana çıkan isim oldu. Öte yandan TJ Warren maçı 22 sayıyla kapatmayı başardı. Litvanyalı uzun Domantas Sabonis de 16 sayı, 8 ribaund ve 6 asistle oynadı ancak bu performanslar galibiyet için yeterli olmadı.

22 galibiyet 31 mağlubiyeti bulunan New Orleans Pelicans bir sonraki maçında, çarşamba sabahı 04:00’te Portland Trail Blazers ile karşılaşacak. Indiana Pacers ise bir sonraki maçında, salı sabahı 03:00’te Brooklyn Nets’i ağırlayacak.

Kutluhan Kocadağ
Purp & Gold

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir