NBA Günlükleri

Magic Johnson’ın Hayatı Belgesele Konu Oluyor

NBA efsanesi Magic Johnson’ın hayatı özel bir film şirketi tarafından uzun metrajlı bir belgesele konu olacak. Belgeselde hem Johnson’ın hem de ailesinin, NBA oyuncularının ve iş insanlarının röportajlarının yanı sıra arşiv görüntülerine de yer verilecek.

Magic Johnson, kariyeri boyunca Los Angeles Lakers formasıyla 5 şampiyonluk yaşarken 3 kez MVP ve 12 kez All-Star seçildi. Ayrıca ABD milli takımı ile de Olimpiyat altın madalyasını kazandı. Basketboldan emekli olduktan sonra ise Johnson, Magic Johnson Enterprises’ın Başkanı ve CEO’su olarak iş dünyasında önemli bir konuma sahip oldu. Kısacası Johnson, hem basketbolda hem de iş dünyasında hep zirveye oynayan ve zirvede kalan bir potansiyel gösterdi.

Belgeseli çekecek olan film şirketinin yöneticileri Johnson hakkında, “Magic Johnson’ı sadece bir NBA efsanesi olarak değil de sporu aşan ve hayatımızın en ünlü ve başarılı iş insanlarından biri olarak gördük. Birçok alanda kapıları aralayan ve milyonlarca insana ilham kaynağı olan bir adamın hikayesi hayata geçirilmesi yardımcı olabileceğimiz için onur duyuyoruz” ifadelerini kullandılar.

Belgeselin yayın tarihi hakkında ise net bir bilgi olmamakla beraber 2021’in Nisan ayının ortalarında yayınlanması bekleniyor.

Hüseyin Polat on InstagramHüseyin Polat on Twitter
Hüseyin Polat

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir