NBA Günlükleri

Nets, Magic’i rahat geçti

NBA’de heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Doğu Konferansında Play-offları garantileyen Brooklyn Nets, Orlando Magic karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı 108-96 kazanan Nets, üst üste 3.galibiyetini alırken, Magic ise üst üste 5.yenilgisini aldı.

Brooklyn Nets’de Timothe Luwawu-Cabarrot 24 sayı, 7 ribaund, 1 top çalma, benchten gelen Jeremiah Martin 24 sayı, 2 ribaund, 6 asist, 1 top çalma ile galibiyette önemli bir rol oynarken, benchten gelen Dzanan Musa 17 sayı, 6 ribaund, 6 asist, 1 top çalma, Tyler Johnson 14 sayı, 3 ribaund, 5 asist, benchten gelen Lance Thomas 12 sayı, 3 ribaund, 1 asist ve benchten gelen Donta Hall 10 sayı, 9 ribaund, 1 asist, 1 top çalma, 2 blok ile karşılaşmayı tamamladı.

Orlando Magic’te Wes Iwundu 18 sayı, 5 ribaund, 3 asist, benchten gelen Markelle Fultz 18 sayı, 5 ribaund, 2 asist, 2 top çalma ile takımının en skorer isimleri olurken, Nikola Vucevic 12 sayı, 10 ribaund, 1 asist, 1 top çalma, James Ennis III 12 sayı, 5 ribaund, 1 top çalma, 1 blok ve benchten gelen Khem Birch 12 sayı, 9 ribaund, 2 asist, 2 top çalma ile mücadele etti.

Brooklyn Nets normal sezonun son maçında Perşembe gecesi Portland Trail Blazers ile karşılaşırken, Orlando Magic ise normal sezonun son maçında aynı gece New Orleans Pelicans ile karşılaşacak.

Volkan Metin on EmailVolkan Metin on FacebookVolkan Metin on InstagramVolkan Metin on Twitter
Volkan Metin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir