NBA Günlükleri

FENERBAHÇE BEKO GALİBİYETLE BAŞLADI

Temsilcimiz Fenerbahçe Beko, yeni hocası Igor Kokoskov yönetiminde 2020 – 2021 Turkish Airlines Euroleague sezonu açılış maçında kendi evinde Sırbistan ekibi Kızılyıldız’ı 77 – 63 mağlup etmeyi başardı.

Fenerbahçe Beko sahaya: Jan Vesely, Edgaras Ulanovas, Lorenzo Brown, Nando De Colo ve Danilo Barthel beşiyle çıkarken; Kızılyıldız: Hall, Loyd, Llazic, Kuridza ve Kuzmiç beşiyle parkede yerini aldı.

Kadrosunda sezon öncesi dönemde büyük radikal değişimler yaşamasına rağmen temsilcimiz Fenerbahçe Beko, kendi sahasında maçın başından itibaren ortaya koyduğu güçlü hücum ve dayanıklı savunmayla, izleyenlere keyifli anlar yaşattı. Hücumda Nando De Colo’nun istekli ve takımını sahiplenen tavrı, yeni transferlerle olan iş birliği gelecek dönemde nasıl bir Fenerbahçe Beko izleyeceğimize dair ipuçları vermeyi başardı. De Colo’nun özellikle Lorenzo Brown ile uyumu temsilcimizin işini kolaylaştırdı.

Temsilcimizin hücumda oldukça istekli ve tempolu olmasının yanında, özellikle boyalı alan savunmasında da oldukça sert ve başarılıydı.

 

  1. PERİYOT SONUCU: Fenerbahçe Beko 24-20 Kızılyıldız

İLK YARI SONUCU: Fenerbahçe Beko 42-30 Kızılyıldız

  1. PERİYOT SONUCU: Fenerbahçe Beko 57-41 Kızılyıldız

MAÇ SONUCU: Fenerbahçe Beko 77-63 Kızılyıldız

Temsilcimiz Fenerbahçe Beko’da Nando De Colo oyunda kaldığı 29 dakikada: 12 sayı, 3 ribaund ve 7 asistlik katkısıyla maçın oyuncusu oldu.

Melih Sezgin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir