NBA Günlükleri

Bradley Beal için iddialı olması beklenen takımlar!

NBA’de son dönemlerde adı takas haberleri ile anılan oyunculardan biri kuşkusuz Washington Wizards’ın yıldızı Bradley Beal. Çıkan haberlere rağmen yıldız oyuncu, her fırsatta Wizards’da mutlu olduğunu, burada emekli olmak istediğini dile getirse de adı birçok spekülasyonda geçiyor.

Son olarak The Ringer’dan Kevin O’Connor‘ın haberine göre Beal’ın sözleşmesinde 2022-23 sezonu için oyuncu opsiyonu mevcut ve Wizards, her ihtimale karşı Beal’ı takas ederek değerli parçalar elde etmek amacında. Wizards’ın bu tavrından dolayı bazı takımlar önümüzdeki yaz aylarında Beal için ciddi hazırlık yapmaya başladılar. Habere göre Boston Celtics, Miami Heat, New Orleans Pelicans, New York Knicks ve Toronto Raptors Bradley Beal için önümüzdeki offseason’da Wizards’ın kapısını çalacak.

2012 draftının 3. numarası olan Bradley Beal, Washington Wizards formasıyla 9. sezonunu geçiriyor ve bu 9 sezonda 586 maçta 21.7 sayı, 4.1 ribaund ve 4 asist ortalamaları yakaladı. 3 kez All-Star seçilen 27 yaşındaki yıldız oyuncu bu sezon ise Wizards ile 41 maça çıkıp 31.3 sayı, 5 ribaund ve 4.8 asist ortalamalarıyla mücadele ediyor.

Hüseyin Polat on InstagramHüseyin Polat on Twitter
Hüseyin Polat

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir