NBA Günlükleri

Kevin Garnett: “Pişmanım”

Hall Of Fame’e seçilmeden 1 gece önce yaşayan efsane Kevin Garnett, düzenlenen basın toplantısında kariyeri hakkında açıklamalarda bulundu.

1995 Draftında 5. sıradan Minnesota Timberwolves’a katılmasının ardından “Yılın Savunmacısı” ve “MVP” ödülünü kazanmış, 2008 yılında Boston Celtics’e takaslandıktan sonra da kariyerinin tek şampiyonluğunu yaşamıştır.

Basın toplantısında Celtics’te geçirdiği dönem hakkında konuşan Garnett, Boston Celtics’e daha erken gelmediği için pişmanlık duyduğunu belirtti.

Kevin Garnett;

“NBA’e kazanmak isteyerek geliyorsunuz, ancak kaybetmek de bu işin bir parçası. Bu bunu kabul etmeniz gerektiği anlamına gelmiyor. Celtics gibi bir organizasyona gittikten sonra rahatladım ve tekrar bir amaç sahibi oldum. Beraber oynadığım oyuncular da Boston’da geçirdiğim günleri çok daha özel bir hale getirdi. Bütün şehir büyük başarılar elde etmek istiyordu. Biz Boston’a gittiğimizde taraftara tam olarak istediklerini verdik. Boston taraftarı gerçeknten inanılmazdı. İnsanlar dışarıda beni takip ediyor, eve gittiğimde kapımın önünde beni bekliyordu. Benzinlikte beni uğraştırmayıp benzin koymaya çalışıyorlardı. Boston taraftarının ilgisi bambaşka bir seviyedeydi ancak zamanla buna da alıştım. Kariyerime dair en büyük pişmanlığım Boston’a daha erken gitmemiş olmak. Onun dışında orada yaşadığım her şey inanılmazdı.”

Ahmet Ağaoğlu on EmailAhmet Ağaoğlu on FacebookAhmet Ağaoğlu on InstagramAhmet Ağaoğlu on LinkedinAhmet Ağaoğlu on TwitterAhmet Ağaoğlu on Youtube
Ahmet Ağaoğlu
Basketbolcu, yazar ve ezelden beri Golden State taraftarı, ek olarak sitenin en yetenekli yazarı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir