NBA Günlükleri

Off Season Dedikoduları 20. Hafta

Off Season Dedikoduları 20. Hafta

Playofflar başladı ve takımlar arasında ilk mücadeleler bu gece itibarıyla start veriyor. Ancak bazı takımlar için sezon, play-in turnuvalarından sonra bitti ve yeni dönem hazırlıklarına başladılar. Off sezon dedikoduları ve basında yer alan takım açıklamalarını haftalık olarak takip edebileceğimiz bir seriye başlıyoruz.

Daniel Theis Charlotte Hornets’ ın radarında mı?

Rick Bonnell’ in haberine göre Charlotte  GM’ I Mitch Kupchak gelecek sezon için birden fazla pota altı    oyuncusu ile anlaşabileceklerini belirtti. Listenin tepesinde bu sezon kontratı biten Daniel Theis bir seçenek olabilir.

Kontratı biten TJ McConnell’ dan yeni açıklama: Pacers’ a geri dönmeyi çok isterim.

Yapılan röportajda McConnell “Bunun hakkında pek düşünmedim. … Buraya geri dönmeyi çok isterim. Burayı kesinlikle seviyorum. … hiçbir şey veya kimse hakkında söyleyecek kötü bir şeyim yok. ” açıklamalarına yer verdi. TJ McConnell normal sezonu 8.6 sayı, 3.7 ribaunt ve 6.6 asist ortalamaları ile tamamladı. Bunlara ek olarak 1.9 top çalma istatistiği ile ligin bu kategoride lig 2. si olarak ligi tamamladı.

Nick Nurse, Kyle Lowry hakkında açıklamalarda bulundu: ‘O bizim çekirdeğimizin bir parçası’

Katıldığı bir podcastte Hala vücudunu tehlikeye atıyor. Hâlâ güçlü kalmaya devam ediyor. Hala iyi yüzdelerde efektif bir şekilde skor buluyor. Ve o muazzam bir yetenek. Umarım onu koruruz. Bence o bizim çekirdeğimizin bir parçası. ”

Richaun Holmes $80 milyonluk bir kontrat bekliyor.

Lig kaynaklarına göre bu yıl Sacramentoda olumlu işlere imza atan Holmes. 4 yıllık 80 milyonluk yeni bir kontrat beklentisi içinde. Sacramentonun önceliği olduğunu belirtmesine karşın marketten gelebilecek diğer tekliflere de açık.

Sam Presti draft gecesi ile ilgili açıklamalarda bulundu. ‘Her zaman yükselmeye çalışıyoruz’

Brandon Rahbar’ ın Sam Presti ile yaptığı görüşmelere göre 1. Sırayı almadığımız sürece her zaman draftta yükselmeyi istiyoruz. 2022 draftında potansiyel olarak 4 draft hakkı bulunan OKC nin bu draftları da kullanarak hamleler yapabileceği düşünülüyor.

DeMar DeRozan: Serbest oyuncu statüsünü hiç düşünmüyorum.

Jeff Garcia’ nın play in maç sonu röportajında serbest oyunculuk hakkında düşünmediğini, şu anda bu maçta kaybı düşündüğünü ve genç oyuncuların başlarının yukarıda olarak sahadan ayrılma konusunu önemsediğini belirtti.

Tayfun Sayaca

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir