NBA Günlükleri

Porzingis’den, Cuban’ın Sözlerine İtiraz

Kristaps Porzingis, Mark Cuban’ın yakın tarihte yaptığı Luca Doncic ile kendisinin saha dışında problemleri olduğu iddiasına itiraz etti.

‘Saha dışında takım arkadaşlarımla hiçbir zaman sorun yaşamadım.’ diyen Porzingis, ‘Takımdakilerle her zaman çok iyi anlaştım. Cuban’ın neden bahsettiği hakkında hiçbir fikrim yok. Mümkün olduğunca profesyonelliğimi koruyup, üstüme düşeni yaparak takım için savaşıyorum.’ sözlerini ekledi.

Cuban, geçen ay yaptığı bir röportajda Porzingis ve Doncic arasında geçen bir münakaşadan bahsetmişti. Cuban bu gelgitli ilişkiyi, Dirk Nowitzki ve Jason Terry arasındakiyle karşılaştırdı.

Cuban, ‘105.5 The Fan, ‘K&C Masterpiece’’ yayınında ‘Porzingis ve Doncic sahada gayet iyiler. Ancak bu sürtüşmeleri olmadığı anlamına gelmiyor. Onları Jet ve Dirk’e benzetiyorum.’

Cuban, ’Nowitzki ve Terry de başlangıçta pek de iyi arkadaş değillerdi fakat zamanla birbirlerini sevmeye başladılar ve şahane bir arkadaşlıkları oldu. Bu aynen beraber büyüyen küçük çocukların yaşadığı süreç gibi.’ dedi ve ‘Dirk ve Jet’in beraber saha dışında vakit geçirmeleri çok uzun zaman almıştı.’ diyerek sözlerini noktaladı.

Aleyna Şahin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir